Miskolci kismamak?

Figyelt kérdés

Ki hol vasarolt be maganak es a babanak?

Milyen babakocsit vettetek?

Hol fogtok szulni? Van orvosotok? Hanyadik heten jartok? :)

Irhatnak azok is akik meg megszultek minden info erdekel :)

Akik megszultek mar,azoknak mi a velemenye a korhazrol ahol szultek?

Miket engednek bevinni a babanak? Azaz mikell neki bentre? Gondolok itt pelusra,ruhara kell nekik vagy adnak bent mert nem engedik?

Koszonom a valaszokat

26 hkm


2019. máj. 1. 21:18
 1/1 anonim ***** válasza:

Szia ! Én tavaly nyáron szültem a semmelweisbe Gubás Péternél, semmi panaszom nincs se rá se a kórházra , rendezett tiszta szoba normális szobatársak. A csecsemősök nővérek segítőkészek nagyrészt (-oké akad egy két mufurcabbak is).

A baba veled van,de minden reggel elveszik fürdetik megvizsgaljak kórházi ruhába öltöztetik. Igazából azt mondták hogy rá adhatod az általad bevitt ruhát de nem tudnak felelősséget vállalni érte hogy minden reggel vigyázzanak rá hogy meglegyen és ne keveredjen el a fürdetés alatt . Így én csak a haza jövetel napján adtam rá a saját ruháját.

Cumit cumisüveget bababarát kórház lévén nem engednek bevinni , ha nem indult be a tejed első nap teát többi nap tápszert kérhetsz kiegészítésként, de csak pohárból adhatod neki( megtanítja a csecsemős hogyan kell ) illetve a szoptatás és annak megtanulásában is segítenek. Elvileg van benti pelenka popsikrém illetve köldökre gézlap, de utóbbi kivételével mindenki a sajátját használta, tehát ezeket lehet bevinni . Mi a tégelbe figaróba vásároltunk a nagyobb dolgokat néhány badit textil pelust a pepco-ba . Babakocsit ismerőstől vettük meg 3 részes Cam babakocsi , egyedül a hordozó részét tudtuk kihasználni mert a mózesben nem maradt meg sírt benne és most hogy már tud ülni, inkább vettünk egy könnyű vázas esernyőre csukható sportbabakocsit a figaróba. Ha bármi kérdésed van még szívesen válaszolok.

2019. máj. 2. 10:08
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!