Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babaruhák, gyermekruhák » Csak én látom, hogy egyre...

Csak én látom, hogy egyre rosszabb minőségűek a h&m ruhák?

Figyelt kérdés

Régebben rengeteget vásároltam ott, magamnak és a lányaimnak is.

Most a fiamnál az tűnt fel, hogy egyre silanyabb a minősége a ruháknak.

Szakadnak szét, és pár mosás után tiszta fakó az összes.

Hol vesztek normális babaruhákat? Ami nem málik szét két mosás után?


Pepco, Auchan szintén kizárva, mert még a fent említettekél is rosszabbak.


Brendon és kangaboo minőségre jó, de kicsit drágának találom.


2019. máj. 7. 13:31
 1/8 anonim ***** válasza:
100%

Valóban silány minőségűek, pár hónap és kuka. A lányaim nyári ruhái annyit is bírnak ki, egy nyarat és vége. Elég elkeserítő a helyzet, mert nyilván szeretné mindenki szépen, divatosan öltöztetni a gyerekét, de van vagy a gagyi kategória és van a méregdrága. Én pl. biztos, hogy nem vennék 6-7 ezer forintokért 1-1 nadrágot, vagy pulóvert, mert marhára nem vigyáznak rá, fetrengenek a fűben, homokban, saraznak, háromszor eltanyál és már ki is szakadt a térde.... arra azért kicsit luxus.

Én outlet áruházakban szoktam venni a gyerekeknek jobb márkákat, amik jól is néznek ki, pl. Beneton és hasonlók.

2019. máj. 7. 13:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
100%

Ezt én is tapasztaltam sajnos.

Én a c&a-van a zaraban és a Tesco f&f-Ben vásárolok.

Amíg baba volt 80% Brendon, mamas& papas, H&M (a vicc h a régi bodyjai még mindig szépek, pedig sokat mostam, a legutóbb pólók és pulcsik pedig már nem szépek)

Régen magamnak is vasaroltam a H&M- ben, múlthéten voltam utoljára gondoltam elköltözött magamra egy kis pénzt mégis csak anyáknapja van, tudod mit tudtam egyedül venni 3db bugyit minden más úri Turi kategória. Köszönöm inkább mentem máshova.

2019. máj. 7. 13:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
81%
Nekem a Tesco marhára bejött. Amennyire régen az volt a "gagyi teszkós",most nagyon korrekt ruhákat árulnak. Strapabíró, forma és színtartó az összes ruha, pedig vannak olyanok amik már azt hinné az ember hogy szétkoptak volna ennyi mosástól, de teljesen vállalhatóak. A H&M nem, az nyúlik, elszakad, kifakul, tényleg gagyi lett. Amúgy meg én személy szerint osztrák bolhapiacon is szoktam vásárolni, teljesen más ott a babaruhákhoz a hozzáállás. Múltkor 20 euróért vettem egy nagy szatyornyi szinte vadiúj Baby Dior, Benetton, Zara Kids, Mango Kids, Mayoral ruhát.
2019. máj. 7. 13:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
100%

Az olcso h&m-es ruhak akcioban, annyiba kerulnek, mint a pepcosok, viszont kicsit tovabb huzzak.

En sem szeretem mar ezt az uzletet, de olcsobb gyerekruhakat itt szedem ossze akcioban vagy a c&a-ban, szinten akciosan.


Magamnak mar nem veszek itt semmit, csak most a kismamaruhak kivetelt kepeznek, viszont regen az osszes ruham kb h&m volt...


Sajnos, nalunk nincs Zara, de az meg nadszalvekony gyerekekre gyart ruhakat, az en fiam meg inkabb erosebb testalkatu, mint atlagos...

Brendon draga, csak ugy mint a mamasandpapas, de az sincs itt.

Szoval, marad a h&m, legalabb nem sajnalom, ha a foldon fetreng benn

2019. máj. 7. 13:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
75%
Bocsi, de az osztrák bolhapiacon személyesen vásároltál, vagy valami online oldalról? Engem is érdekelne.
2019. máj. 7. 13:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
88%
Én nem tapasztaltam, h&m-ben veszem mindig a gyerekruhákat, de van olyan, amit már 1 éve hord és semmi baja nincs.
2019. máj. 7. 13:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
75%
Az osztrák határszélen lakunk, így mi személyesen szoktunk átjárni. Amennyire Magyarországon a bolhapiacos = gagyi, ócska, levetett, Ausztriában teljesen természetes, hogy minden gyerek után kiviszik a minőségi ruhákat eladni pár euróért. Ott a testvérek nem hordják egymásét. Tényleg megéri kijárni, akinek elérhető távolságban van. Sajnos online piacról nem tudok, de ruhát nem vennék anélkül, hogy megtapizom.
2019. máj. 7. 14:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
Lányom ruhái amik H&M simán bírnak 2 szezont is nem szakadnak ki nem fakultak ki .
2019. máj. 8. 12:48
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!