Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babaruhák, gyermekruhák » Csak nekem jönnek szét, és...

Csak nekem jönnek szét, és fakulnak ki a pepcos ruhák pár mosás után, vagy másnak is?

Figyelt kérdés

30-40 fokon mosok, többnyire gyerek ruhák. Szárító gépet sem használok, mégis gusztustalanul néznek ki a ruhák. A nyomott mintás kb három mosás után úgy néz ki, mint egy ezer éves gönc. Egy méret váltást nem bírnak ki.

A 360 ft-os bodyk még egyszer használatosak.


Kérdés, hol találok normális minőségű gyerek ruhákat, nem horror áron?


Turkáló is érdekel akár, ahol korrekt áron vannak nagy választékban gyerek ruhák.

Budapesten.

Köszönöm


2019. máj. 9. 10:37
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
48%
Nekem nem jön szét, szinte újnak látszik mire a legkisebb kinövi. A nagyok egy évig is hordják, de nekem is van 2-3 éves pepcos pólóm.
2019. máj. 9. 10:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 A kérdező kommentje:

Azt elfelejtettem hozzátenni, hogy minden nap teljesen tiszta ruhát adok a gyerekre.

Azaz ha úgy vesszük napi szinten mosok.


Sokszor a sötét ruhák fognak is, ez meg amiatt aggaszt, hogy ilyen olcsón vajon milyen textil festéket használhatnak? Mennyire lehet mérgező stb? Főleg babaruháknál.

2019. máj. 9. 10:47
 3/14 anonim ***** válasza:
26%
Kilós háda van a rákóczi úton, direkt gyerekruhákkal.
2019. máj. 9. 10:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 anonim ***** válasza:
66%

F&F, C&A babaruhák jó minőségűek, és szeretem őket, általában eteket veszem.

Pepcos gagyi, nekem eldeformálódik mosás után.

Lidl fakul, ereszti a színét, kinyúlik.

Auchan bolyholódik, nem jó a méretezése.

2019. máj. 9. 11:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 anonim ***** válasza:
51%
Szerintem nézesd át azt a mosógépet! Azt meg nem értem, ha ennyire nem vagy vele elégedett, minek veszel ott rendszeresen ruhát?
2019. máj. 9. 11:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 anonim ***** válasza:
67%
Jó helyen vagy, divat itt a pepco-t szidni. Nekem nem jönnek szét, nem fakulnak, nyomott mintásat meg nem veszek sehol, mert gagyin néz ki, a lidl ruhákat szeretem nagyon, esetleg próbáld ki azt, az biopamutbol van. Pepco-s is van már 1 éves, állandóan hordott, nem ment szét.
2019. máj. 9. 11:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 anonim ***** válasza:
59%
Nekem is szétnyúlnak, fakulnak, csúnyák, pedig vadiúj mosógépünk van és kímélő programon szoktam mosni, de nem bírják. Nem szidok én semmit, egyszerűen ez a tapasztalatom. Amíg nagyon picike volt, addig hamarabb kinőtte a ruhákat mint hogy elnyűtte volna, de most már másfél éves, tovább hordja a cuccokat és jobban is vannak használva, kritikán aluli. Volt egy csillámos póló, egy mosás után nem volt rajta egy szem csillám se, pedig 30 fokon mostam rövid programon.
2019. máj. 9. 11:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 anonim ***** válasza:
100%

Nekem eddig nem volt problémám a pepco ruhákkal, de tény hogy a c&a, h&m-eseket jobban szeretem, reservedben is jók vannak, lidl is szupi.

Minden mosáshoz színfogót teszek be, így nem színezik be egymást a ruhák, meg ugye kifordítva mosom ami mintás esetleg.

Mondjuk nekem még hamarabb kinövi, mint eldeformálódna, de azért van egy két pepcos bodyja amit ezeregyszer kimostam és nincs baja, picit bolyhos már mondjuk, de hát 400 ftos bodytol mást ne várjunk már..

2019. máj. 9. 12:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 A kérdező kommentje:

Talán azért vettem eddig ott ruhát, mert olcsó. Amíg kb két hónapot hordta addig jó is volt, de most 2 évesen már nem úgy nő, van olyan ruha amit több mint fél éve használunk, de most ki kellett dobni, mert rettenet ronda.


Minta nélküli ruhát meg nem is láttam még pepcoban. Hidd el azt venném, de szinte mindenre nyomnak valami éppen divatos figurát.


De ahogy látom nem egyedi eset akkor az enyém. Erre lettem volna kíváncsi, meg, hogy ki hol vásárol.


Mosógépem nem régi, egy éve sincs, hogy vettük. Mosógélből is lenort, vagy persil mandulást szoktam használni.

Ezért nem is értettem, hogy miért járok így.

2019. máj. 9. 12:46
 10/14 anonim ***** válasza:
30%
George, Next, Tu, Matalan Angliabol kizvetiton keresztul. Ezerszer jobb minoseg, mint amit rank ontenek itthon es az ara sem durva.
2019. máj. 9. 12:59
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!