Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babaruhák, gyermekruhák » Melyik moshato pelus a legjobb?

Melyik moshato pelus a legjobb?

Figyelt kérdés
Arban is, minosegben is melyiket ajanljatok? A pupoe egesz jonak tunik, de horror. Mindenkepo ujaz vennek, mert hasznaltat majd eleg, ha a 2. Baba hordja a tesoja utan.
2019. máj. 26. 17:51
 1/5 A kérdező kommentje:
Puppee**
2019. máj. 26. 17:51
 2/5 anonim ***** válasza:
Mindenkinek más fazon jön be,igy mást fog dícsérni,hiába volt a popin nekem szimpatikus,nem volt fazon.Nekünk nem is a márkásak jöttek be hanem egyszerü kínai zsebes.Én használtan(ujszerüt) vettem több félét mire kitapasztaltuk melyik jó nekünk,aztán később ami bevált abból vetem ujakat is.Volt ami tesóról el lett téve,de hiába tettem el a 2 gyerek annyira más volt,más fajta pelusokat használtak.
2019. máj. 26. 20:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
Nekem a kedvenceim milovia, detkko (külső), g diaper, a+e csonakosok
2019. máj. 26. 20:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Nekem a Flip és a GroVia volt a kedvenc.
2019. máj. 27. 11:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Nekünk kinai zsebes volt, de az eredeti betéteket sima textil pelusba tettem bele igy nem folyt ki. a tetrát 90-ban lehetett mosni, hamar száradt. Nekünk bevált akkor. Már 6 és 7 évesek.
2019. jún. 19. 19:29
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!