Weboldalunk cookie-kat használhat, hogy megjegyezze a belépési adatokat, egyedi beállításokat, továbbá statisztikai célokra és hogy a személyes érdeklődéshez igazítsa hirdetéseit. További információ

Főoldal Belépés/Regisztráció Egy véletlen kérdés Facebook

Kategória: Gyerekvállalás, nevelés » Babaruhák, gyermekruhák

A kérdés

9,5 honapos kisfiam asztal kanape mellett jar, eleg neki a puha talpu cipo vagy vegyunk rendeset mar neki?

máj. 27. 10:22  Privát üzenet  

A válaszok
Amíg bent vagy a kertben próbálkozik szerintem elég a puhatalpú, jobban érzi a talajt. "Rendeset" én csak akkor adtam rá, mikor az utcán is sétált. Illetve előtte 1-2 nap bent, hogy szokja. Az elsőnél így csináltam, a másodiknál is így lesz.

A válaszíró 72%-ban hasznos válaszokat ad.
# 1/6Időpont máj. 27. 10:27 Privát üzenet
A hivatalos szakmai álláspont az , hogy amint elkezd járni az utána lévő hat hét után vegyünk rendes cipőt.

A válaszíró 65%-ban hasznos válaszokat ad.
# 2/6Időpont máj. 27. 10:52 Privát üzenet

Utolsóhoz hozzáfűzném

Miután ortopéd orvos látta

( a csípőszűrós papírunkon is rajta van)

A válaszíró 77%-ban hasznos válaszokat ad.
# 3/6Időpont máj. 27. 11:52 Privát üzenet
A kérdező kommentje:

Sziasztok. Akkor amikor elkezd jarni még mindig a puhatalpu cipot hasznaljuk 6hetig?

# 4/6Időpont máj. 27. 12:33 Privát üzenet
En ugy tudom, hogy a legjobb ha mezitlab van, mert ugy fejlodik erosodik a talp izmai a legjobban. En csak csuszasgatlo zoknit fogok bentre raadni.

A válasz 83%-ban hasznosnak tűnik. A válaszíró 71%-ban hasznos válaszokat ad.
# 5/6Időpont máj. 27. 13:40 Privát üzenet
Szia, ha bent, a lakásban vagytok, legyen mezítláb. Előbb úgy tanuljon meg állni, járni "csupaszon" ha már megy neki, akkor lehet rendes kis cipő.

A válaszíró 68%-ban hasznos válaszokat ad.
# 6/6Időpont jún. 11. 12:04 Privát üzenet

Értesítsünk róla, ha új válasz érkezik? Válasz küldése

Kapcsolódó kérdések
Milyen a helyes testtartás (has, fenék) pl. amikor állunk az asztal mellett és krumplit reszelünk?
Állítható magasságú számítógépes asztal, ami mellett állva is lehet dolgozni - hol vehetnék ilyet nem horror áron?
Villanyszerelés! A szerelő fogta a 2 lámpának a kábeleit a padláson egymásba kötötte őket egy (csokiban) és abból tovább hozott 3 szálat ez nem baj? A 2 lámpa egymás mellett...
Három négytagú család szeretne egy kerek asztal köré telepedni úgy, hogy egy család tagjai egymás mellett üljenek . Hányféleképpen tehetik ezt meg?
Mikortól tudnak kb a picik kis széken ülni kis asztal mellett? És mennyi idős kortól érdemes ceruzát adni nekik, meg papírt, hogy "rajzoljanak"?
Ha két napon keresztül egész nap egy asztal mellett kell üljek, kevés pihenővel, árthat a babának?

Kérdések a Gyerekvállalás, nevelés rovatbólKérdések a Babaruhák, gyermekruhák rovatból

Minden jog fenntartva © 2019, www.gyakorikerdesek.hu | GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | WebMinute Kft. | Kapcsolat: info (kukac) gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!