Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babaruhák, gyermekruhák » Augusztus végén születő...

Augusztus végén születő babának milyen hazahozós ruhákat érdemesebb parkolni?

Figyelt kérdés
Rövid vagy hosszú?
2019. jún. 2. 11:30
 1/7 anonim ***** válasza:
79%
Lehet 40 fok, 20 vagy akár húsz is... Még azt se tudjuk megmondani, miben hozd haza jövő pénteken, nem aug végén...
2019. jún. 2. 11:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
71%
Nincs még az kicsit messze? :) de h írjak valami hasznosat, nem a dátumtól függ hanem az időjárástól ami még normál nyarakon is változékony, idén meg pláne nehezen kiszámíthatót mondanak. Én pakolnék rövid és hosszú bodyt, egy hosszú ujjas tipegőt és egy kardigánt, ez elég variációt ad, ha nincs extrém hideg v kánikula. Sapiból egy vékony és egy vastagabb (de nem téli) úgyis jó ha van bent a kórházban, vagy utóbbi helyett ha van kapucni a kardigánon. Takaró a bébihordóra, de ne a legmelegebb, csak könnyű. Magadnak is tegyél ruhát majd melegre és hűvösre is.
2019. jún. 2. 11:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
80%

Hát én napokon belül szülök, de a hazahozós ruhát csak nemrégen pakoltam össze és így sem tudom milyen idő lesz, mert kb naponta változik az előrejelzés.

Amúgy inkább réteges ruházattal készültem, rövid body, kisnadrág, zokni, kesztyű, vékony sapka, kiskabát és takaró. Így bármilyen idő van le tudok kapni róla egy réteget vagy felhúzni rá. Bár abban a 20 percben míg hazaérünk túl nagy drámára nem számítok :D

2019. jún. 2. 11:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
53%

Mivel lehet 20 ° is, meg 40 is ezért ezt nem lehet így megmondani még azt sem, hogy milyen lesz holnap , nemhogy három hónap múlva.


Egyet jegyezz meg a jövőre nézve: ha túl öltözteted és bemelegszik , azzal megölheted. A túl sok ruha megölheti, viszont a túl kevéstől semmi baja nem lesz. Mindig ezt tartsd szem előtt.

2019. jún. 2. 12:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
80%
Augusztus végi babám van, születése környékén volt 20 fok és volt 38 is. Ráersz még bepakolni. Sőt. 3-4 napot minimum a kórházban lesztek, ráérsz AZNAP eldönteni, milyen ruhát hozass az apukával aznap.
2019. jún. 2. 12:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 A kérdező kommentje:
Ó bepakolni még nem akarok. Csak arra voltam kíváncsi mit érdemes megvenni. De akkor úgy látom az a legjobb ha inkább többfélét veszek illetve pakolok majd. Az a tuti. Köszönöm szépen a tanácsokat.
2019. jún. 2. 12:42
 7/7 anonim ***** válasza:
47%

Egy rövid body és egy (vékony pamut)rugi akkor is kell rá, ha 40 fok van. Már csak napvédelemnek is.

Ez az öltözet pedig 20 fokban is pont megfelelő, csak takaróval + cérnasapkával kell kiegészíteni.

Augusztusban, hőségriadó utáni hidegfront idején született az első gyerekünk, 20 fokban vittük haza, de az a fülledt, gyorsan felmelegedő idő volt. Body, rugi, sapka, plüsstakaró volt rajta.

2019. jún. 2. 13:03
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!