Milyen ruhak kellenek egy ujszulottnek?

Figyelt kérdés

A babakelengyet illetoen ebben az egyben vagyok teljesen elveszve. Juliusi baba lesz. Hany body es rugdalozo? Kell neki vennem mar ilyen polo-kisgatyo szettet is? Ujjatlant kint adhatok ra? Vagy attol fuggetlenul hogy nyari baba, meg nem szabad annyira nekivetkozetni kint se? Aaa teljesen tanacstalan vagyok😅

Szoval

Mibol mennyi egy nyari gyereknek

Es mikor(alvas,kint,bent stb) mit adhatok ra?

Koszonom



2019. jún. 26. 09:38
 1/6 anonim ***** válasza:

Body, rugi. Ha azt akarod,hogy kényelmes legyen neki.

Ha divatolnál,akkor póló, kisnadrág.

2019. jún. 26. 09:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
0%

Szia! Nekem augusztus végi babám lesz. Sajnos éles tapasztalatot nem tudok veled megosztani. Anyósom mondta azt nekem, hogy kintre azért a kis karja is takarva legyen. Így én hazahozósnak egy hosszú bodyt és egy rövidújjú rugit készítettem.

Ami tuti kelleni fog 56osban:

- body (rövid, hosszú)

- rugdalózó (én ebből csak rövidet vennék nyárra)

- sapka

Ezek mellé vehetsz még kis kesztyűt esetleg. Takarónak sztem melegben elég egy tetra. Remélem tudtam segíteni, habár mint mondtam tapasztalatom még sajnos nincs.

Boldog babavárást!

2019. jún. 26. 10:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:

Body

Rugi vagy talpas nadrág


Legyen rövid és hosszú is



Ha nagyon meleg van úgysem viszed ki..( kocsi is melegíti)

Benn viszont ha nincs klíma kellhet a rövid.

Alváshoz a hosszúujjas hálózsákhoz adtam pólót, ha ronlott az idő.


Júliusi baba

15 fok volt napközben tavaly akkor

Majd 38 lett

2019. jún. 26. 10:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
66%
Kettes, kérlek ne főzd meg a gyereket, csak h anyósnál bevágódj. Nekik ugyanolyan melegük van, ráadásul normális hőszabályozás nélkül. A mostani időben egy szál pelus is elég, nagyon max egy jól szellőző ujjatlan body legyen a babákon.
2019. jún. 26. 11:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:

Hosszu ujju body 3 db

Rovidujju/ ujjatlanbody 3 db

Hosszu ujju rugdalozo 3 db

Hosszu gatyo 3 db

Polo 3 db

Sapesz 2-3 db

Rovidgatyo 2 db

Ujatlan napozo 2 db



Hazahozni rugdalozoban gondoltam

Aludni rovidujju body+halozsak

Amugy otthon body +kisgatyo vagy rovidujju rugi

Kintre sztem napozo v rovid cuccok +viszek egy vekony takarot nem akrom megsutni szegenyt


Ez kb jo?

2019. jún. 26. 13:08
 6/6 anonim ***** válasza:
Nem kell túlöltöztetni..én babám most esténként csak vékony hálózsákban alszik de még így is izzad. Reggel meg estefele sétához adtam rá napozót, kb 10 perc múlva meg vettem is le róla úgy folyt róla az izzadság. Májusban született. Nem tudom mekkora lesz a babád, de 56osból ne vegyél túl sok ruhát mert pikkpakk kinövi, mi kb.2 hétig hordtuk csak. Amúgy ha utána olvasol, bölcső halál egyik kiváltó okának tartják azt, ha túl melegben alszik a pici.
2019. jún. 26. 15:07
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!