Weboldalunk cookie-kat használhat, hogy megjegyezze a belépési adatokat, egyedi beállításokat, továbbá statisztikai célokra és hogy a személyes érdeklődéshez igazítsa hirdetéseit. További információ
Főoldal Belépés/Regisztráció Egy véletlen kérdés Facebook

Kategória: Gyerekvállalás, nevelés » Babaruhák, gyermekruhák

A kérdés

Jo babaruha marka/bolt?

2019. jún. 27. 11:50  Privát üzenet  

A válaszok

H&M, C&A

Pepco semmiképpen.

A válaszíró 75%-ban hasznos válaszokat ad.
# 1/8Időpont 2019. jún. 27. 12:53 Privát üzenet
A kérdező kommentje:

Miert nem jo a pepco?

# 2/8Időpont 2019. jún. 27. 14:18 Privát üzenet
Én szeretem a pepco-t. Legtöbb ruha a h abd m-böl van nekünk, az is egész jó. A pepco árban a legjobb és amit én vettem minőségben sem rossz. Amit nagyon szeretek még az a lidl ruhái.

A válaszíró 69%-ban hasznos válaszokat ad.
# 3/8Időpont 2019. jún. 27. 14:21 Privát üzenet

Pepco az nagyon szöszösödik, bolyhosodik. Póló és zokni még okés, de a többit nem ajánlom. Scamp.hu imádom egész jó áron kapni jó ruhákat. Sajnos nem nagy a választék és javarészt inkább itthoni ruhákat vettünk innen. De minőségben tökéletes.

A H&M és a Lidli, Aldi na itt lehet még jókat kifogni, na meg az F&F is egész jó.

# 4/8Időpont 2019. jún. 27. 15:23 Privát üzenet
A pepco minősége pocsék. Pár bodyt, rugit. Pólót vettem, nagy részéről egy mosas után gyakorlatilag leesett a patent.

# 5/8Időpont 2019. jún. 27. 15:39 Privát üzenet
H&M,C&a,pepco,de a kik,Takko is aranyos gyerekruhát árul.

A válaszíró 70%-ban hasznos válaszokat ad.
# 6/8Időpont 2019. jún. 28. 05:36 Privát üzenet
Next, George (szállítanak Magyarországra), néha H&M, de a bodykat nem szeretem onnan venni, elég nyúlósak, a nadrágjai jók, Lidl ugyanez, a Lupilu nacikat és textilpelusokat imádom, a bodykat nem.

A válaszíró 83%-ban hasznos válaszokat ad.
# 7/8Időpont 2019. jún. 28. 13:32 Privát üzenet

H und M, Zara, Next, Carter's, Mamas and Papas

A Pepco nekünk sem vált be, onnan leginkább "egyszer használatos" ruhákat veszünk. Tehát ha pl játszi után fűfoltos lesz, inkább kuka, minthogy szenvedjek a kiszedéssel.

# 8/8Időpont 2019. júl. 2. 07:25 Privát üzenet

Értesítsünk róla, ha új válasz érkezik? Válasz küldése

Kapcsolódó kérdések
Tudnátok nekem mondani bababoltokat mondani Egerben, hova mehetnék? Új és használt bolt is érdekel, lényeg, hogy bababolt legyen.
Siófokon baba / játék bolt?
Egyedi feliratos babaruhát hol találok?
Hol van olyan olcsó babaruha bolt ahol, elég olcsó a ruhácska de elég jó?
Dunaújvárosban tudnátok ajánlani babaruha boltot, bizományit, jó turit?
Hol van használt bizományi babaruha bolt Pesten?

Kérdések a Gyerekvállalás, nevelés rovatbólKérdések a Babaruhák, gyermekruhák rovatból

Minden jog fenntartva © 2020, www.gyakorikerdesek.hu | GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | WebMinute Kft. | Kapcsolat: info (kukac) gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!