Jo babaruha marka/bolt?

Figyelt kérdés
2019. jún. 27. 11:50
 1/8 anonim ***** válasza:
52%

H&M, C&A


Pepco semmiképpen.

2019. jún. 27. 12:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:
Miert nem jo a pepco?
2019. jún. 27. 14:18
 3/8 anonim ***** válasza:
Én szeretem a pepco-t. Legtöbb ruha a h abd m-böl van nekünk, az is egész jó. A pepco árban a legjobb és amit én vettem minőségben sem rossz. Amit nagyon szeretek még az a lidl ruhái.
2019. jún. 27. 14:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:

Pepco az nagyon szöszösödik, bolyhosodik. Póló és zokni még okés, de a többit nem ajánlom. Scamp.hu imádom egész jó áron kapni jó ruhákat. Sajnos nem nagy a választék és javarészt inkább itthoni ruhákat vettünk innen. De minőségben tökéletes.

A H&M és a Lidli, Aldi na itt lehet még jókat kifogni, na meg az F&F is egész jó.

2019. jún. 27. 15:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
A pepco minősége pocsék. Pár bodyt, rugit. Pólót vettem, nagy részéről egy mosas után gyakorlatilag leesett a patent.
2019. jún. 27. 15:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
H&M,C&a,pepco,de a kik,Takko is aranyos gyerekruhát árul.
2019. jún. 28. 05:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
Next, George (szállítanak Magyarországra), néha H&M, de a bodykat nem szeretem onnan venni, elég nyúlósak, a nadrágjai jók, Lidl ugyanez, a Lupilu nacikat és textilpelusokat imádom, a bodykat nem.
2019. jún. 28. 13:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim válasza:

H und M, Zara, Next, Carter's, Mamas and Papas


A Pepco nekünk sem vált be, onnan leginkább "egyszer használatos" ruhákat veszünk. Tehát ha pl játszi után fűfoltos lesz, inkább kuka, minthogy szenvedjek a kiszedéssel.

2019. júl. 2. 07:25
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!