Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babaruhák, gyermekruhák » Tudom hulye kerdes cdak nem...

Tudom hulye kerdes cdak nem tudom eldonteni szerintetek fazni fog?

Figyelt kérdés
22fok napsuteses picit szeles ido de ha kint vagyok nem 22nek erzem tobbnek kisfiam masfel eves szerintetek varosba babakocsival elhozhatom rovid gatyaba es rovidujjuba ? Vagy inkabb hosszu gatya rovidujju?
2019. júl. 10. 11:00
 1/8 anonim ***** válasza:
100%
Elég hülye idő van. Én árnyékban fáztam, főleg, hogy a szél is fúj. Én inkább hosszút adnék ra. Attól függ mennyit lesztek a napon.
2019. júl. 10. 11:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
79%
Vékony hosszú gatyát adnek ra rövid ujjú felsővel, se egy vékony hosszú felső is lenne nálam.
2019. júl. 10. 11:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
58%
Szerintem hűvös van.
2019. júl. 10. 11:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
59%

En a ket evesemre vekony halasznadragot adtam, zoknit es sport cipot.

Felulre egy rovid-, es egy hosszu ujju polot, amit le tudok venni, ha meleg van.

2019. júl. 10. 11:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
13 hónapos lányomra rövidujjút és hosszú vékony leggingset adtam + zokni. Én is ugyan így öltöztem, a napon melegem volt, az árnyékban fáztam.
2019. júl. 10. 12:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:

Én rövidben vagyok

Ha feltámad a szél nem olyan kellemes


Lányom 1 éves

Zokni leggings rövid body babakocsiban

Ha árnyékba megyünk és kiveszem vékony hosszút is kap fentre

2019. júl. 10. 12:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
Vékony hosszú gatyó, rövid ujjú, zokni, vászon sportcipő volt a 21 hónapos fiamon ma délelőtt, sőt mikor elindultunk mége gy cipzáros pulcsit is adtam rá, mert 17 fokot mutatott az időkép. Hűvös volt, de melegedett annyit hogy a pulcsi nem kellett. Nem fáztunk de melegünk se volt. Rajtam is ennyi ruha volt csak én ujjatlant vettem.
2019. júl. 10. 13:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
Azért az megvan, hogy vihetsz magaddal neki egy pulcsit, ugye? Sőt hosszú nadrágot is, és ha fázik, ráadod. Esetleg fordítva is lehet, és ha melege van, leveszel róla egy réteget. Szerintem ez nem olyan bonyolult. Te magadnál nem igy szoktad?
2019. júl. 10. 13:37
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!