Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babaruhák, gyermekruhák » Kötelező a lányokra rózsaszínt...

Kötelező a lányokra rózsaszínt adni?

Figyelt kérdés

Most már sokadjára nézték el a lányom fiúnak, mert pld ma fehér poló+ halványzöld nadrág volt rajta.Babakorba erőltettem a rózsaszínt ,de elmúlt 2 éves.Miért kellene tök rózsaszínbe pompáznia csak azért mert lány?

Vagy meddig kell rózsaszínt adni rájuk?


2019. júl. 13. 12:48
1 2 3
 1/21 A kérdező kommentje:
Amúgy teljesen lányos pofija van, hosszú pillák,zöld szemek,vörös fürtök.
2019. júl. 13. 12:49
 2/21 anonim ***** válasza:
95%
Talpig rózsaszínben is meg fogják kérdezni, hogy kisfiú vagy kislány. Szóval teljesen mindegy mibe öltözteted.
2019. júl. 13. 12:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/21 A kérdező kommentje:

2


Ha valami nem tetszik nem kell rá válaszolni.

2019. júl. 13. 12:52
 4/21 anonim ***** válasza:
81%
Nem, de nem kell elvárni, hogy mindenki tudja, hogy lány, ha fiúnak néz ki.
2019. júl. 13. 12:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/21 anonim ***** válasza:
91%

Ma az elmeóriás anyukák napja van. A másik jóképességű meg azt kérdezte, lesz-e a baja a babának attól hogy puszinál rúzsos lett a szája.

Néha szó szerint megijedek, hogy ilyen önállótlan, buta nők életben tudnak-e tartani egy gyeteket...

2019. júl. 13. 12:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/21 A kérdező kommentje:

Egy két év feletti gyereken már látszik nagy vonalakban.Én még sose néztem el senki gyerekét fiúnak ha lány volt, vagy lánynak a kisfiút.Ha valaki nem csak néz ,hanem lát is akkor nagy vonalakban látszik.

Szerintem.

2019. júl. 13. 12:56
 7/21 anonim ***** válasza:
91%

"Sicc."


És még paraszt is. Legjobb kombó gyerekneveléshez 😆

2019. júl. 13. 12:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/21 anonim ***** válasza:
90%

Igen kötelező. De amúgy is fiúnak fogják nézni, főleg a vénasszonyok. Tőlem kérdezte ismerős neni, hogy mi a neve a gyereknek, mondtam, erre megkérdezi, hogy kislány? És fiús neve van, szóval ez se kifogás egy ilyen kérdést feltenni.

Amúgy érdekes, a hidegfront a gyakorira kényszeríti a fura kérdéseket feltevőket. A rúzdoson én is kihaltam.

2019. júl. 13. 12:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/21 anonim ***** válasza:
83%
Nem. De rajtad kívül csak a hasonló koru gyereket nevelő anyukák fogjak biztosra eltalalni a gyerek nemét, hacsak nincs pl fülbevalója, ami egyértelművé teszi, higy lány.
2019. júl. 13. 13:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/21 anonim ***** válasza:
88%
Nekem a gyakorló gyerekorvos tanoncot lányka nézte a fiamat lánynak mert piros harisnya volt rajta. Egy néni meg a piros sapkája miatt. Ettől még nem kezdem el csak kék e öltöztetni.
2019. júl. 13. 13:25
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!