Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babaruhák, gyermekruhák » Tipegő vagy sima hálózsák a jobb?

Tipegő vagy sima hálózsák a jobb?

Figyelt kérdés
Kinőtte kislányom a hálózsákját, de már lépegető így nem tudom melyiket vegyem. Valahogy a sima hálózsák szimpatikusabb. 1éves
2019. júl. 19. 11:08
 1/7 anonim ***** válasza:
89%
Van mindkettő. A simansn is lepeget gond nélkül.
2019. júl. 19. 11:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
75%
3 hónaposomnak tipegőt vettem, ugyan nyilván még nem jár, de a simát rátekeri a lábára és ezért fölébred. 2 évesnek is tipegő van, mert ha véletlenül elindulna a lépcsőn (nyilván figyelünk, de na) akkor a simaban tuti leesik.
2019. júl. 19. 11:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
100%
Tipegő. Onnantól azt használunk, hogy járni tudnak.
2019. júl. 19. 11:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem is tipegő.Annyit ficereg, hogy a simába állandóan belekeveredett.
2019. júl. 19. 12:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:

Nekünk sima van, még a nagy méret se okoz gondot soha. Gyerekfüggő szerintem.

Én mondjuk nem látom értelmét a tipegőnek minimum addig míg nem lesz szobatiszta, hiszen nem közlekedik a hálózsákban (én se szaladgálok a lakásban takaróval körbetekerve). Lefekvéskor felveszi, ébredéskor levesszük.

2019. júl. 19. 14:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
Azért vettem tipegőt a még felülni sem tudó gyereknek, mert úgy mozog éjszaka, hogy a sima hálózsákot feltekeri a lábára, ettől atom ideges lesz, felébred (üvöltve), és órákba telik újra elaltatni. A tipegővel nincs ilyen baj.
2019. júl. 19. 14:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
Enyémek is mindig feltekerték a lábukra a sima hálózsákot és ordítottak...Tipegő!
2019. szept. 8. 12:07
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!