Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babaszoba, gyerekszoba » Kombinált kókusz matracról mi...

Kombinált kókusz matracról mi a véleményetek?

Figyelt kérdés

Kiságyba szeretnék venni matracot. Hallottam/olvastam jót és rosszat is a szivacsról illetve a kókuszról is. A kérdésem az lenne, hogy a kombinált (kókusz-szivacs-kókusz) matracról mi a véleményetek? Ha használ valaki ilyet a babájánál elmondaná a tapasztalatait? Mennyire puha/kemény, deformálódik-e stb.

Ezt néztem ki amúgy [link]


Köszi a válaszokat!



2019. júl. 29. 11:44
 1/1 anonim ***** válasza:
100%
Nagymamánál ilyen van a kiságyban, nálunk otthon hideghab matrac. Az első egy hónapban otthon laktam a szüleim él, mert a párom kiküldetesen volt, úgyhogy a kókuszoson aludt a gyerek. Soha nem aludt jót. Éjszaka 5-6 alkalommal kelt, nyujtózkodott, tekergett. Ahogy hazaköltöztünk, harmadik nap végigaludta az éjszakát és azóta is minden éjjel 10-11 órákat alszik egyhuzamban. Kivéve ha mamánál alszunk, mert akkor borítékolható a 3-4 ébredés. Nővéreméknél is hideghab van, mikor ott aludtunk, akkor sem volt ébredés. Úgyhogy ez engem meggyőzött, hogy a hideghab egyszerűen kényelmesebb neki. Jövő hónapban veszünk mamához is hideghabot. Amúgy nekünk Traumeland matracunk van.
2019. júl. 29. 12:00
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!