Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babaszoba, gyerekszoba » Kókuszmatracból hány cm-es...

Kókuszmatracból hány cm-es kell a kiságyba?

Figyelt kérdés
Szeretnék alá légzésfigyelőt is tenni. Nektek hány cm-es van?

2019. aug. 13. 23:18
 1/7 anonim ***** válasza:
Mekkora a kiságy?
2019. aug. 14. 09:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
58%
Esküszöm még mindig nem értem, hogy hogy tudjátok arra a kemény szarra ráfektetni a gyerekeiteket... Olyan jó lenne ha mindenkihez eljutna már, hogy ez az egész fektessük a gyereket a hiperszuper bio, szellőző csodamatracra - csak egy nagy divathullám, aminek sajnos rengetegen bedőltek... Egyszer próbáljátok már ki! Konkrétan a babának, az ő kis súlyával olyan kemény, mintha a padlóra fektetnéd.
2019. aug. 14. 09:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
Attól függ mekkora a kiságy. Nekünk 120x60 cm, de gondolom a légzésfigyelő miatt inkább a vastagsága érdekel. Az 7 cm. Amúgy semmi baj nincs a kókusz matraccal, teljesen jó a keménysége, kislányom szereti. Jobb, mintha olyan puha lenne, hogy belesüpped.
2019. aug. 14. 10:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:
60x120-as a kiságy
2019. aug. 14. 10:46
 5/7 anonim ***** válasza:
100%
Azért a kemény és az olyan puha, hogy besüpped között van ám átmenet... 😂
2019. aug. 14. 11:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
35%
Minden anyukának ajánlom, hogy egy éjszakát aludjon kókuszmatracon. Reggel dobni fogja a kukába! A gyerek is ugyan ezt érzi.
2019. aug. 14. 13:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
Kinek mi a jó. Én is kókuszmatracon alszom, ha annál puhábbon kell akkor eszméletlenül fáj a hátam gyerekkorom óta...
2019. aug. 14. 16:29
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!