Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babaszoba, gyerekszoba » Mennyi ideig nem gáz a közös...

Mennyi ideig nem gáz a közös szoba?

Figyelt kérdés
Van egy egy éves kisfiam, úton a kistesó, nemét még nem tudjuk. A jelenlegi házunkban 2 nagy szoba van. Egyik a miénk, másik a gyerekszoba. Akár le is tudnánk választja i, de mivel négyzet alakú, és két ablak van, így szépen sehogy sem tudnánk megoldani, csak ha az egyik fal ferde lenne. 5-6 éven belül tervezzük beépiteni a tetőteret, am8kor is lenne mindkét gyereknek külön szobája. Addig nem gáz a közös szoba? A pici először a mi szobákban aludna, amíg nem alszik jól éjjel. Nagy szobáról van szó, 18 nm.
2019. aug. 28. 15:37
 1/7 anonim ***** válasza:
51%
8-10 éves korig nem gáz, akkor sem ha külön neműek. Ovis kortól jó, ha a közös szobában azért van külön kuckójuk. 8 fölött viszont már kell a privát szféra, fontos, hogy legyen külön szobájuk.
2019. aug. 28. 15:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
78%
Gyerektől is függ, de nálunk is igaz, amit első írt, olyan 8-10 év körültől már olykor idegesíti őket a kistesó és szeretnek különvonulni, bár nem feltétlen alváshoz, inkább barátokkal vagy gépezni vagy netán tanulni :)
2019. aug. 28. 16:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
34%

Nekünk egy szoba lesz a két lánynak, habár lett volna még egy de a férjem dolgozónak akarja fenntartani.

Amíg a kicsi ébredni fog nem tudom, hogy lesz, mert a nagynak aludnia kell az ovi miatt. Utána remélem meglesznek együtt, aztán 10 év múlva a férjem csak átadja a dolgozóját, akkor már nem csak én fogom kérni. :D Úgyse dolgozik ott sose.

Nekem nem volt saját szobám, sokáig még gyerekszobánk se volt az öcsémmel, volt kicsi meg nagyszoba. Nagyon szerettem volna saját szobát, vagy minimum olyat ahol csak mi vagyunk. Középiskolásként kaptunk végül két heverőt és kinevezték a kicsit gyerekszobának. Hát, jobb későn mint soha, meg legalább nem anyummal egy szobában aludtam. Ami kicsinek nagyon jó, de azért egy gimis buli után ne kelljen az ágyból élménybeszámolózni..

2019. aug. 28. 19:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
40%
Hát mi felnőttünk nővéremmel egy szobában simán. Nem is értem hogy ma mi ez a hiszti ekörül a kérdés körül. Persze jobb ha van külön, de néha már ugy állítják be hogy nem is lehet egy szobában felnevelni két gyereket... dehogynem. 18 evésen költözött el a nővérem tökéletesen elvoltunk. Pont annyit öltük egymást ami testverek között kötelező.
2019. aug. 28. 22:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
57%
Én 14, öcsém 13 volt amikor külön szobánk lett, mi akkor már nagyon saját teret akartunk. Kb 12 éves korunkig tök jól elvoltunk, de utána már nem igazán.
2019. aug. 29. 09:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:

Szerintem gyerekfüggő is.


Nekem van egy nővérem, 18 hónap van köztünk.

Külön szobánk volt, de a nővérem mindig velem akart lenni kezdetektől, én meg igényeltem az ő társaságát, így átrendezték a szüleink, egy helyen volt mindenünk.


Amikor mentünk suliba akkor lett újra külön szobánk, de emlékszem volt még, hogy 'egymásnál' aludtunk.

2019. szept. 8. 12:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim válasza:
5-6 év beépíteni egy padlásteret?! Annyi idő alatt én is megcsinálom....:D
2021. aug. 3. 15:32
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!