Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babaszoba, gyerekszoba » Nektek van Adamo hintátok?...

Nektek van Adamo hintátok? Megéri?

Figyelt kérdés

Én mindenben a minimalizmusra próbálok törekedni, de könnyű elszállni a baba cuccok tengerében :)

Aki használ hintát, meddig tudta bele tenni a gyereket? Ki tudtátok használni?

Nagyon tetszenek, de még nem tudom tényleg kelleni fog-e?


2019. nov. 2. 10:24
 1/10 anonim ***** válasza:
100%
Az én kisfiam nem szerette, úgyhogy 8 hónapos korában eladtuk. De minden baba más. Sajnos ez csak akkor derül ki, ha beleteszed.
2019. nov. 2. 10:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
100%
Az én kisfiam nagyon szeretett már egész pici kora óta hintázni, ringatózni. Nekünk nagyon bevált, olyan 10 hónapos koráig, mert akkor már tudott totyorgni és nem akart beleülni hintázni, csak menni. De előtte sokszor abban aludt el és nem kellett ringatnom. De van adamo hinta utánzat is ami olcsóbb és szerintem ugyan olyan jó
2019. nov. 2. 10:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
100%
Mi ajándékba kaptuk, magamtól nem vettem volna de nagyon örülök, hogy van. Néhány hetes volt a baba amikor megkaptuk és most elmúlt egy éves, még mindig használjuk. Az első időkben nekem életmentő volt néha, sokat aludt is benne. Most már úgy használjuk, hogy leér a lába és saját magát löki a hintában, meg ugrál vele. Nagyon szereti.
2019. nov. 2. 11:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
100%
Ugyanaz mint az utolsó :) én is csak pozitívumot tudok mondani.
2019. nov. 2. 11:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
84%
Mi is ajándékba kaptuk, de pozitívan csalódnunk benne. Lányom nagyon szereti és a védőnő is mondta, hogy jó, hogy van, mert jót tesz az idegrendszer fejlődésében.
2019. nov. 2. 11:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
100%
Mind a kettő nagyon szerette/szereti, még a 2 évesem is bekéri magàt néha. Altatni is szuper, vagy csak ha le kell korlátozni a gyereket, pl míg megsütök vmit forró olajban. Szerintem a legtöbbet használt eszközünk, a kiságyat leszámítva. 😊
2019. nov. 2. 12:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
100%
Nagyon szerette a fiam. Sajnos sokáig nem használtuk mert 4 hónaposan felhúzta magát ülésbe benne, mire meg ülni tudott addigra meg mászni is tudott és már nem érdekelte. Most már 2 évesen megint imád hintázni de már nem adamoban teszi. Megtartottam a tesónak.
2019. nov. 2. 12:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
100%
Nekünk utánzat volt, azért javasolták, mert volt egy kis mozgásfejlődési és egyéb nehézség. Bevált nagyon, mert szerette meg én is, a nehézségek pedig teljesen elmúltak, azt persze nyilván nem tudom, hogy pontosan mi játszott ebben szerepet. Mindenesetre ajánlani tudom. Minden jót nektek
2019. nov. 2. 12:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
Nekünk utánzat van. 3 hónapos a kisfiam. Szeret benne hintázni, nagyokat nevét benne. De sose aludt benne.
2019. nov. 2. 14:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
Baratnomtol kaptuk kolcson, neki két gyereke van egyik sem szerette. Nekünk háromból egy van aki babakent is szeret benne lenni, de azért nem sokáig. A két éves most már szereti, de azért ő sem használja túl sokat.
2019. nov. 2. 14:24
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!