Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babaszoba, gyerekszoba » Hogy lehet úgy élni h egy...

Hogy lehet úgy élni h egy szoba egyben anappali-szülők hálója-babaszoba?

Figyelt kérdés
Úgy értem h nem szándékosan hanem ilyen garzon félében,ahol max térelválasztó van vagy galéria. Azért kérdezem mert nekünk nappali-konyha egyben van,de van nekünk is 1 szobánk és a babának saját. Este mikor elalszik max 19:30ra, mi még filmezünk,vacsizunk beszélgetünk stb.Akik egy légtérben vannak a babával azok hogy csinálnak bármit is? És a nappali alváskor is én teszek veszek,főzök teregetek rendet rakok,de még így figyelek h ne csapjak zajt h kislányom a saját szobájában alszik. Mert oké, h nem kell síri csend, de a nyugodt alvás igen. Szóval aki így egy helyiségben él hogy csinálja?

2019. nov. 20. 19:02
 1/7 anonim ***** válasza:
100%
Hamar megszokja az ember, ha nem telik másra. Akik egy légtérben vannak, azok is csinálnak mindent, a gyerek meg alszik, mert ezt szokta meg. Nem minden gyerek mellett lopakodnak a szülők, amikor az alszik.
2019. nov. 20. 19:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
80%
Másfél szobás házunk van,de a fél szoba csak gardrób. Jövőre épül meg még 2 szoba a házhoz. Mi mindent csinálunk miközben alszik,de nem kel fel a zajokra,pedig mosogatunk,megy a mosógép, szárítógép,ami eléggé hangos,ugat a kutya,nyávog a macska,de mivel ezt szokta meg mióta haza hoztuk így nem zavarja,ahogy minket sem. Nem szokott arra sem felkelni,ha porszívózok vagy ha Tv-t nézünk. Kipihenten ébred mindig reggel mosolyogva. Nem forgolódik,ahogy letettem úgy kel fel. Szerintem szoktatás kérdése,de persze biztos baba függő is.
2019. nov. 20. 19:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
80%
Sehogy. Nálunk a hálószoba és a babaszoba van felújítás alatt, így most a nappaliban alszunk mind a hárman, miután este 7-kor elalszik a lányunk, gyakorlatilag a férjemmel csak a telefonunkat tudjuk nyomkodni, mert minden másra fel kel a baba, tvzni nem tudunk, mert forgolódik, majd felébred rá, ráadásul a konyha a nappalival szemben van, így mosogatni sem tudok, mert az is zajjal jár...
2019. nov. 20. 19:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
78%

Eleve nem érdemes ahhoz szoktatni a gyereket, hogy lábujjhegyen járnak mellette.


Akik egy helyiségben élnek, nyilván azért teszik, mert nincs más megoldás. Mindenki hoz egy kis kompromisszumot, és megoldható.

2019. nov. 20. 20:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
100%
Szokás, szoktatás kérdése. Mi együtt alszunk a legkisebbel, fel éves , es folyamatosan itt trombitalok mellette, mert tiszta t@kony vagyok de meg se moccan ra 😅
2019. nov. 20. 23:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
78%
De hogyha te vagy olyan szerencsés, hogy külön szobája van mindenkinek, akkor miért kell azon kárörvendeni, hogy másnak meg nincs, és kiírni egy ilyen álságos kérdést, hogy "hogy lehet úgy élni"? Lehet, és kész. Nyilván nem ideális, de lehet. Van ilyen.
2019. nov. 21. 10:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:
Egyik barátnőm szül hamarosan egy nagyon kicsi lakásban élnem,egy légtér. És azt mondja nem is baj h egyben lesznek,mert ő amúgy is félne ha saját szobában aludna a kicsi. És meg pont úgy vagyok h kb moccani se mernék ilyen helyzetben,kíváncsi votam h aki így van az hogy csinálja.
2019. nov. 21. 19:30

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!