Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babaszoba, gyerekszoba » Kombi kiságyhoz, aminek hátul...

Kombi kiságyhoz, aminek hátul nem ágyrácsa van, hanem fix oldala, hogyan lehet rögzíteni a rácsvédőt?

Figyelt kérdés
Todi bababútor Bianco termékcsaládja tetszik. A pelenkázó miatt kellene a kombi kiságy, de ha jól tudom később íróasztallá lehet alakítani, igy csak egyik oldalon rácsos a kiságy, a többi oldalon fix bútorlapos. Sajna nem lehet variálni és rácsosra kérni. A különálló figurákból álló rácsvédő tetszene a szembe oldalra (pl. a banaby.hu oldalon van hasonló, de nem onnan fogom rendelni, hanem megvarratom) , a szoba fele néző rácsos oldalra pedig valami hagyományos, anyagában kis figurás mintájú hagyományos ágyrácsvédő tetszene.
2019. dec. 16. 18:02
 1/7 anonim ***** válasza:

Ugyanez van nekünk is ezzel a problémával. Mi leragasztottuk a kötőjét hátul. Úgyse látszik.

De így utólag fonottat vettem volna inkább azt nem kell rögzíteni.

2019. dec. 16. 19:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
Ebbe belefutottunk mi is. Nekünk Timba Viki van. Átfúrtuk felül a lapot, hogy oda tudjam kötni. Adtak a furatokhoz “fedelet” így ha már nem lesz rácsvédő el tudom takarni a lyukat. Bár nem zavar olyan mintha gyárilag lenne rajta.
2019. dec. 16. 19:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 A kérdező kommentje:
A fonott nekem abból a szempontból nem tetszik, hogy egy gyereket nem szórakoztat. Szerintem a kis apró figurákat jobban tudja nézegetni, mint egy fonást, ami a szülők szerint menő..
2019. dec. 16. 19:30
 4/7 anonim ***** válasza:
67%
Nem fogják szórakoztatni az apró figurák se.
2019. dec. 16. 20:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:
Utolsó, nyilván saját tapasztalatra alapozol. Kolléganőm gyermeke magyarázott a macikának és az ujjával piszkálta (nem tudom mennyi idősen). Így megadnám az esélyt, hogy legyen mit nézni.
2019. dec. 16. 21:20
 6/7 anonim ***** válasza:

Már régebbi kérdés, tudom de hátha hasznos amit írok.

Nekünk is kombi kiságy van, egyik válaszolóhoz hasonlóan mi is ragasztottuk.

Viszont valóban nem nagyon fogja nézegetni hidd el. Amikor majd észreveszi az ilyen mintákat, mint a macik (kb. 6-8 hónap között valamikor) igen akkor kb 2 percig lehet hogy fogja piszkálni, babrálni, de hamarosan rákezd majd sírni, hogy vedd ki. Sok baba van a környezetemben és elenyésző azoknak a száma, akik babája hosszabb ideig elvan a kiságyban. Ha ott lesz 90%-ban aludni fog, jobb esetben. Én is fonottat választanék legközelebb, ebbe a tipusu ágyba sokkal praktikusabb. Ha azt szeretnéd hogy nézzen valamit akkor már inkább egy forgó játék praktikusabb.

2019. dec. 23. 09:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
Régi kérdés, de hátha segítek valakiknek. Mi szépen leoperáltuk a rossz helyen lévő megkötőket, és úgy varrtuk vissza, hogy az egész háttámlát átérte. Ehhez viszont az kell, hogy a megkötő jó hosszú legyen.
2020. jún. 23. 10:34
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!