Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babaszoba, gyerekszoba » Ágy/kanapé a babaszobába?

Ágy/kanapé a babaszobába?

Figyelt kérdés

Sziasztok!

Akinél volt hely a kisszobában, tett be ágyat, bármi fekvőhelyet magának? Este ott aludni, etetni éjszaka, akármi okból.

Köszi a válaszokat.



2020. szept. 30. 11:52
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
79%
Nekünk van bent 1 kanapé. Ott etetek éjszaka. Van, hogy ott is dőlök ki.
2020. szept. 30. 11:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
57%
A nappaliban van. A lehetőségét is kerülni akarom, hogy egy szobában aludjunk. Nagyon zavarjuk egymás alvását sajnos.
2020. szept. 30. 11:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
75%

Mi raktunk be egy fotelágyat. Az első gyereknél is ott aludtam az első hetekben, nagyon kényelmes volt így. Most a második babánál is bent van a szobájában, most is ott alszom.

De később is jól jön, hogy ott van. Ha éjjel többször kel, rosszul alszik, vagy beteg, akkor ott alszom.

2020. szept. 30. 12:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
82%
Igen, egyszemélyes ágy volt pluszban. Az lett az ágya is a kiságy után.
2020. szept. 30. 12:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
64%
Nekunk egy ikea kura ágy van bent. Ez egyebkent nem direkt, azért hiyg legyen bent egy plusz agy, hanem mert meg akartuk tartani a kicsinek, ha majd mar lecseréljük a kisagyat, a nagyobb tesoinak meg uj agya van. Mi nagyon szerettuk ezt az ikeasat ugyhogy beraktuk addig oda, csomot jatszanak amugy rajta a gyerekek, mert megcsinaltuk tok jó kukckosra. Viszont igy utolag ugy gondolom tok jó hogy ott van mert en is csomoszor aludtam el rajta szoptatáskor. Most mar van hogy a kicsi is delutan azon alszik el jatek kozben(1 eves).
2020. szept. 30. 12:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
65%
Igen, van a szobájában kanapé. (Most 10 hónapos a babám). Ott szoktam éjjel etetni, altatni, vagy ritkán ott aludni vele. Napközbeni alvásnál ott szoktam varrni, hímezni, olvasni, netezni.
2020. szept. 30. 12:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
86%
Nekünk volt bent egy egyszemélyes ágy, ott tudtam etetni, aztán mentem vissza aludni a helyemre. Később az lett a gyerekem ágya.
2020. szept. 30. 12:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 A kérdező kommentje:
Szóval hasznos egy ágy az anyukának a babaszobában. Köszi a válaszokat. Ment a zöld mindenkinek. 🤗
2020. szept. 30. 12:51
 9/11 anonim ***** válasza:

Nekünk is van, mivel előtte lecseréltük a nappaliban lévőt egy másikra, és úgy döntöttem nem adom el.


Nagy a baba szoba, bőven elfér.

Az első 3 hónapban ott aludtam vele, mivel kelt sokszor szopizni, aztán egyre csökkent az ébredés és visszamentem a hálóba.

Most 14 hós a lányom, hónapok óta csak 1x aludtam ott, mikor beteg lett.

De majd akkor fogjuk eladni a kanapét, ha kell hely neki "nagy" ágynak és a játékoknak 😁


Osszesegeben ha van hely, akkor jó szolgálatot tesz egy ki húzható kanapé

2020. szept. 30. 15:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
Igen tettünk és jól is jött. Sokkal kényelmesebb volt azon heverni és magamra fektetni a babát, mint mondjuk ha a férjemet ébresztettük volna fel. Plusz ha játszik a fiam akkor is ezen ülök. Van aki dönthető fotelt vesz. Az is jó szerintem.
2020. szept. 30. 17:15
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!