Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babaszoba, gyerekszoba » Milyen márkájú kiságy körforgó...

Milyen márkájú kiságy körforgót és játszószőnyeget érdemes venni?

Figyelt kérdés

Első babámat várom, kicsit tanácstalan vagyok e téren. Látom többféle árkategóriában vannak. Kérdés, hogy ez a minőségben is feltűnik? Vagy itt is úgy megy, hogy a draganal csak a markanevet fizeted meg?

Köszönöm előre is a segítséget! 🙂



2020. okt. 21. 17:21
 1/8 anonim ***** válasza:
100%

Nagyjából. Sőt a legdrágábbak bézs színűek amik nem jók a babáknak. A picik a kontrasztos dolgokat szeretik. Arra kell figyelni, hogy kinél kontrasztosabb legyen, akkor fogja jól látni.

Mi forgót nem használtunk.

2020. okt. 21. 17:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
100%
Ami neked tetszik, szerintem olyat érdemes.
2020. okt. 21. 17:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 A kérdező kommentje:

[link]


[link]


Nekem pl. ezek a szőnyegek tetszenek, és nem is túl drágák.


[link]

A forgóból pedig ez tetszik.

2020. okt. 21. 17:38
 4/8 anonim ***** válasza:
61%

Egyes jól írja, kontrasztosat vegyél, sötét és világos színek felváltva. Ismerősnek méregdrága FP van, nagyon jól néz ki felnőtt szemmel, de alig van kontrasztja... Mi egy vaníliaszínűt kaptunk, az sem kontrasztos, külön akasztgattam rá kontrasztos dolgokat, azóta elnézegeti.


Kiságy körforgót hanyagolnám, a kiságy alvásra való, én játszásra soha nem használnám. Erre való a játszószőnyeg.

2020. okt. 21. 17:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
100%

Nem az árat, meg a sznobériát néztem.

Körforgobol olyat akartam, amit nem elemmel lehet hajtani, mert felnőttként se szeretnék iyenre elaludni, hogy egyfolytában megy valami a fejem fölött, kézzel néha megpörgettük, kb. 3 ezer ft volt.

Játszoszönyeget kaptunk, szerintem mindegy melyiket veszed, legyen színes, és lógjanak le a játékok róla, mivel kb. 1 hónapig játszik vele, nem költenék rá 10 ezreket.

2020. okt. 21. 17:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
87%
Szerintem jók azok, amiket kinéztél.
2020. okt. 21. 17:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
100%
(az én babáim mind a kettőt leszrták)
2020. okt. 21. 17:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
61%
En korforgot nem vettem,feltem hogy a fejere esik,de ez az en param. Vegyel taf toys textil konyvet,ket oldalas (fekete feher,szines) azt honapokig nezegette. Kisagyba es mozesbe is rogzitheto. Jatszoszonyegnel fontos az evszak,mikor kerul le a baba,ha telen,pluss legyen,meleg vastag,ha nyaron vekonyabb anyag. De egy pled es fole jatszohid is eleg. Renegeteget jatszott a fole logatott targyakkal. 3 honaposan mar nyult felejuk es sokat babralta. Valamelyik mindenkeppen ajanlott,szonyeg ivvel vagy jatekhid.
2020. okt. 22. 07:58
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!