Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babaszoba, gyerekszoba » Akiknél a hálószobában volt a...

Akiknél a hálószobában volt a baba, mikor költözött át a saját szobájába?

Figyelt kérdés

9 hónapos kisfiam még a mi szobákban van, de alig várom, hogy berendezhessem a sajat szobáját. Én mar akkot tervezem átköltöztetni, mikor már nem kiságyban alszik, hanem lehet egy ágya.

Egyelőre az ő szobája még nincs kialakitva gyerekszobává, egx szekrenysor es egy kanapé van ott, ott szarad a ruha stb :D a mi szobánkban vannak a játékai is.

Most mar higy maszik szeret átmenni, pakol, meg minden es fokozatosan szeretném berendezni a szobáját.


Kinél hogy volt?


2020. okt. 22. 15:35
 1/10 anonim ***** válasza:
66%
8 hónaposan költöztettük át. 1 évesen kapott nagy ágyat, azóta jobban is alszik.
2020. okt. 22. 15:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 A kérdező kommentje:
Miert pont 8 honaposan? 🙂
2020. okt. 22. 15:56
 3/10 anonim ***** válasza:
84%
9 hónaposan költöztettük át. Korábban aludt már el, addigra lett rendszer a napjában, és zavartuk az esti tevékenységeinkkel. Jobb így külön, neki is, nekünk is.
2020. okt. 22. 16:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
79%

4hónaposan, mert kinőtte azt a bölcsőt amibe születése óta aludt a mi szobánkban.

Neki születésekor már megvolt a berendezett babaszobája, mert nem tudtuk, hogyan fog alakulni itt vagy ott lesz jobb neki, nekünk.

2020. okt. 22. 16:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 A kérdező kommentje:
Köszönöm az eddigi valaszokat. Nem ertem a leponzozasokat 🤷🏻‍♀️
2020. okt. 22. 16:08
 6/10 anonim ***** válasza:
82%
Nekünk most 7 hónapos. Nemsokára át költözik. Az egyetlen oka, hogy nem ment még át az az, hogy sajnos nem volt lehetőségünk hamarbb megcsinálni a szobáját. Eredetileg fél évesen szerettem volna, de erre nem volt lehetőség ilyen olyan okok miatt. Szerintem jobb lesz neki így, mert nagyon pici a mi szobánk, szűkösen vagyunk és minden neszre felébred, ha kimegyek wc-re meg stb. Így ha egyedül lesz tud nyugodtan aludni.
2020. okt. 22. 16:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
100%

Azért 8 hónaposan, mert akkor már eléggé zavartuk őt az alvásban. Pl. mikor az apja hajnalban indult dolgozni.

1es voltam

2020. okt. 22. 16:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
82%
4 hónaposan
2020. okt. 22. 16:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 A kérdező kommentje:
Köszi
2020. okt. 22. 17:35
 10/10 anonim ***** válasza:
9 hónaposan költöztettük át.Sokkal jobban tud pihenni Ő is,és mi is.Állandóan felébresztette ha az apja horkantott.Ezt tudván akár már 6 hós korában is áttehettük volna,de betoji voltam.Na meg olyan jó érzés volt ránézni ahogy alszik a kiságyban.9 hós korától járókában alszik,abba vettünk neki szivacsot,mert sokkal kényelmesebb így neki,amúgy mindig felriadt,ha nekikoccant az ágyrácsnak.Légzésfigyelő volt,az ajtaját soha nem csukom be.Nagyon jól ki tudjuk pihenni magunkat külön szobában,átalussza az éjjeleket azóta is.Most 2,5 éves.
2020. nov. 3. 16:14
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!