Melyik a jobb matrac egy csecsemőnek és miért? A teljes kókusz vagy ahol kókusz lapok között a habszivacs?

Figyelt kérdés
Azt több helyen olvastam, hogy a kókusz matrac a megfelelő a kisbabák számára, de nem tudom melyik formája, illetve hogy a teljes kókusz matrac nem e túl kemény.

2021. jan. 3. 09:34
A kérdező szavazást indított:
Teljes kókusz
Kókusz lap szivacs réteggel
Egyéb, mégírom!
8 szavazat
 1/6 anonim ***** válasza:
100%
Szia! Én is gondolkoztam a kókuszmatracon, de többen írták, hogy nem volt kényelnes a gyereknek, nem aludt (jól) rajta, stb. Voltak persze pozitív visszajelzések is, de úgy voltam vele, hogy kisebb kockázat egy habszivacs matrac. Végül az IKEA-ban vettünk egy kemény habszivacs matracot, nagyon jókat alszik rajta a babánk, és nem gondolom, hogy ez kevésbé tartja a gerincét, mint a kókusz. Én nem bántam meg, hogy ezt vettük.
2021. jan. 3. 10:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
48%
Az, amelyikben egyáltalán nincs kókusz. Mi egy normális matracot vettünk, csak hát az háromszor annyiba került, mint egy kókuszmatrac.
2021. jan. 3. 10:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
88%

Szerintem mindegy



Gyerekeimnek van sima szivacs

Szivacsréteges

És echte kókusz is



Semmi különbség az alvásban


Egyiknek ez van másiknak az

Mamánál

Meg sima szivacs van mindkettőnek


Aludtak egymás ágyában is


2 kiságyas gyerekem van párhuzamosan

2021. jan. 3. 10:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
47%
Kemény szivacsmatrac a legjobb. A kókusz olyan kemény, hogy nem lehet rajta feküdni.
2021. jan. 3. 11:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
100%
Az enyémek nagyon szerették a félkókuszt. Mármint ahol a kókusz között szivacs van. Ez sem puha egyáltalán, de nincs olyan kemény mint a teljes kókusz.
2021. jan. 3. 11:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:
Köszönöm mindenkinek! :)
2021. jan. 3. 20:06

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!