Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babaszoba, gyerekszoba » Milyen játékkonyhát érdemes...

Milyen játékkonyhát érdemes venni?

Figyelt kérdés
Jövő hónapban lesz 2 éves a lányom és játékkonyhát szeretnék venni neki. Milyent érdemes? Láttam, van fa és műanyag is. Melyik a jobb? Esetleg márka, típus szerint?

2021. jan. 7. 10:02
 1/9 anonim ***** válasza:
A lidl a legjobb, de nem lehet mindig kapni, feleannyiba kerül, mint az ikeás, de sokkal többet tud.
2021. jan. 7. 10:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
100%
Hát műanyagot ne vegyél. Mi 3-at vettünk már, mindegyik szétmegy és 10ezer darabja. Karácsonyra kapott a nagyszülőktól fábóp egyet. Nagyon nagy és ugyanannyit tud, mint a műanyag változat. Sokkal jobb bár drágább is de egy pár évet biztos fogja használni.
2021. jan. 7. 10:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
100%
Lidl. De az csak karácsonyi szezonban kapható.
2021. jan. 7. 14:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
57%
Nekünk kinderkraft van. Rohadt draga, de ő ugy kapta, hogy karacsonyra es szulinapra is egyben, plusz a csalad is beleadott. Most 3 éves mult mar es imadja meg mindig. Ez amugy nagyobb konyha, mint amiket en lattam. Magasabb, igy ol az egy éves kislanyunk nem eri fel meg, de szerintem tok jo,mert igy sokaig tudjak makd hasznalni.
2021. jan. 7. 16:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
57%
Na sikerult elirnom, nem kinderkraft, kidkraft. 150 ezert forintert lattam most emagon, ez az első talalat amit kiad. Nekunk a farmhouse típusú van, nem tudom masmilyen van e.
2021. jan. 7. 16:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
100%
4 ez ám a jó ötlet! Végülis csak ötször annyiba kerül, mint bármelyik másik, ami pont ugyanezt tudja nyújtani.
2021. jan. 7. 17:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:

4 es 5 vagyok.

Nem tudom a tobbi ilyen kiskonyha mit tud. Ikeas volt nekünk de kinotte, es a csap is eltört. De nagyon szerette igy valasztottunk egy dragabbat, es mint irtam ezt kozosen kapta a családtól karacsonyra es szulinapra. Ha ezt szetosztod, egyaltalan nem durva.

2021. jan. 7. 18:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 A kérdező kommentje:
Köszönöm! Hát azért horror áron sem szeretném megvenni. Láttam 50 ezer forint környékén is, de én azt is sokallom. Főleg, hogy nem tudom, mennyire fogja használni, lehet, hogy nem is fogja annyira érdekelni. :)
2021. jan. 7. 18:56
 9/9 anonim ***** válasza:

4 vagyok.

Igen teljesen igazad van. Nalunk mas volt a szituacio, mert o nagyon szeretett vele jatszani, ugyhogy tudtam, hogy nem lesz penzkidobas.

2021. jan. 8. 10:53
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!