Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babaszoba, gyerekszoba » Más is járt úgy az iekas...

Más is járt úgy az iekas babamatraccal, hogy u2 óra után sem dobta ki magát, hullámos maradt?

Figyelt kérdés
Lehet ezzel kezdeni valamit vagy vissza kell vinni? Hol érdemes matracot venni? Eddig csak jó véleményeket olvastam róla...

2021. jan. 16. 12:28
 1/9 anonim ***** válasza:
54%
Hát ezek a kókusz nyavalyák elég bénák. Mi kidobtuk miután olyan kemény volt,hogy a baba arca kétszer is bedagadt ha hosszan aludt egy oldalon. Brendonban vannak minőségi,német matracok. 30 e Ft körül vettünk,hideghab,nagyon tuti. Azóta alszik mint a bunda. Előtte sokat volt piros a karja,sírt,szerintem elfekudte és zsibbadt is. Szóval Brendon.
2021. jan. 16. 12:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 A kérdező kommentje:

Köszönjük, akkor lesz még egy Brendonos körünk.

Egyébként lehúztuk a huzatot és elvileg direkt ilyen hullámos a felülete. Nem értem, hogy nyújt ez így megfelelő alátámasztást. Sajnos netes rendelés volt, de erre nem számítottam :(

2021. jan. 16. 13:01
 3/9 anonim ***** válasza:
75%
Fú de nagyon jól jött most nekem ez a kérdés-válasz. Mi is az ikeában akartunk matracot venni, ha már kiságy is onnan lesz, de akkor inkább azt hagyjuk. Brendonba amúgy is akartunk menni.
2021. jan. 16. 13:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
100%
De kókusz vagy hab? Vagy feles? A tiszta kókusz baromi kemény...
2021. jan. 16. 13:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem 1 napot szoktak a matracokra írni, amíg ki kell egyenesedniük. Kókuszt nem tudom, de a kérdés kulcsszavai között habszivacs van - nekünk is habszivacs ikeás volt, nem volt vele gond.
2021. jan. 16. 13:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 A kérdező kommentje:
Nem mertünk végül kókuszt venni, mert sokan írták, hogy túl kemény, szúr, nem szellőzik feltétlenül jobban. 72 órát vártunk hogy kidobja magát, gyárilag ilyen.
2021. jan. 16. 13:34
 7/9 anonim ***** válasza:
100%
Nem tudom milyet vehettél, nekünk is ikeás van, habszivacs, teljesen egyenes a felülete, sokkal puhább, mint a kókusz, de azt túlzásnak is gondolom, a lányom nem tudott rajta aludni, az ikeás pedig kicsit túl puha. Egyébként az ikea visszaveszi, akár csomagolás nélkül is, de akkor levonnak valamennyit, éppen most vittem vissza matracot, szó nélkül visszaadták a pénzt ajándékkártyán.
2021. jan. 16. 14:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
100%
1-es vagyok,én mikor eladtam a kókuszt,jött a nő,kérdeztem kell e ajándék lepedő hozzá. Hebegett habozott,mire kinyogte, hogy a kutyának lesz 😄😃 jót nevettünk,arra tényleg szuper.
2021. jan. 16. 17:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 A kérdező kommentje:
Tényleg, a kutyának adom! Úgyis neki is kellett egy új fekhely, az előzőt teljesen szétfeküdte. Megoldottátok az életem, köszönöm, máris megnyugodtam :DD
2021. jan. 16. 21:45

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!