Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babaszoba, gyerekszoba » Újszülöttnek milyen ágyneműt...

Újszülöttnek milyen ágyneműt vettetek? Mekkorát? 60*120 as a kiságy, fogalmam sincs honnan, milyet rendeljek. Köszönöm a segítséget :-)

Figyelt kérdés
2021. jan. 25. 16:35
 1/10 anonim ***** válasza:
87%

Lepedoje van csak , az IKEAs talán, kaptuk.

Baba fészekben alszik, pokroccal vagy halozsakban. Egyelőre van racsvedo, azt amazonrol rendeltem.

2021. jan. 25. 16:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
87%
Lepedő+hálózsák. Semmi másra nincs szükség 😊😊(ok, nem minden babának jön be a hálózsák, akkor esetleg pokróc.)
2021. jan. 25. 17:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
88%

Én se vettem ágyneműt, csak lepedőt. Hálózsákban aludt, még most is abban alszik (1.5 éves).

Párna alapból nem kell az első években, a takaró meg 5 percig nem marad meg rajta. Már pár naposan is vándorolt álmában és elhagyta a takarót

2021. jan. 25. 17:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
86%
Gumis lepedő és egy pléd. A feje alá nem kell semmi.
2021. jan. 25. 17:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
72%
Halozsak a legjobb amíg még picik. A plédbe bele tudja magat tekerni már nagyon picinek is. Nem törvényszerű. De az en fiam ilyen volt, össze-vissza mozgott már újszülöttként is, úgyhogy ő hálózsákos volt. A nővérem lánya viszont úgy aludt mint egy fadarab, úgyhogy neki jó volt a takaró. De semmikepp se huzatosban gondolkodj szerintem. Az csak plusz réteg, amibe bele lehet tekeredni.
2021. jan. 25. 17:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
70%
Hàlózsàk nàlunk is bejött. Meg van egy kis kék plédje,délutáni szunyán meg etetésnél megtűri magán.
2021. jan. 25. 17:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
70%
Nálunk is gumis lepedő volt és pléd.
2021. jan. 25. 20:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
Gumis lepedő, hálózsák. Rácsvédőből átlélegezhetőt tervezek neki rendelni, így nem akadnak majd be a kezei és a lábai a rácsok közé, ezen ki is látni valamennyire.
2021. jan. 27. 17:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:

Én egyet vettem a Brendonban, két szettet pedig úgy varrattam.

A brendonos mérete: [link]

A készíttetett (Facebook: Menna-baby): 75x100cm takaró, a párna sajnos nem tudom mekkora.

Ezen kívül vettünk egy 50-68as méretű hálózsákot is

2021. febr. 5. 23:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:

Utolsó vagyok. Nekünk a kiságy 140x70, de szerintem ezek a takarók kb.standard méretek. Plusz arra is gondoltam, hogy később is jó legyen akár oviba, ha nem használódik el.

Rácsvédőből 4m-es fonottat vettünk, ezen kívül pedig kókuszmatracot, gumis lepedőt, balsachimt.

2021. febr. 5. 23:20
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!