Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babaszoba, gyerekszoba » Mi a véleményetek az ilyen...

Mi a véleményetek az ilyen fajta nagyméretű játszószőnyegről?

Figyelt kérdés

[link]


Nem tudom eldönteni, hogy ilyet vegyek majd vagy a puzzle habtapit.

Ha a puzzel fajta lenne akkor abból olyat vennék, ami csak sima lapokból áll, tehát nincsenek még plusszban számok, betűk meg egyéb alakzatok benne. Nővéreknek betűs volt és a gyerekek egy idő után szana szét szedték és egy rémálom volt állandóan visszapakolászni a darabokat. Azért is gondoltam olyasmi játszó szőnyegre amit belinkeltem, mert egyszerűbb összepakolni, ha takarítok, meg nem tudja a gyerek atomjaira szedni. Tapasztalatokra lennék kiváncsi, hogy tényleg praktikusabb-e?



2021. febr. 19. 22:32
1 2
 11/12 anonim ***** válasza:
Megkerestem. Parklon jatszoszonyegunk van. Maximálisan elégedett vagyok vele.
2021. febr. 20. 09:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/12 Greta.Miller válasza:

[link]

Nem tudom ilyesmire gondolsz e, de ez azért is jó, mert van pereme, így tuti nem mászik le róla. Ráadásul ezt nem is kell összepakolni, mert nagyon szép. Akár dekornak is megfelel. De ez persze csak az én véleményem. :)

2021. febr. 26. 08:29
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!