Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babaszoba, gyerekszoba » Kétlapos Angel Care miért...

Kétlapos Angel Care miért sípol, ha lélegzik a gyerek?

Figyelt kérdés

15 napos a kisfiam, egyszer már csippant egyet, de az úgy annyi is volt. Most elkezdett sipolni mint a fene, pedig lélegzik. A babaszobában alszom, a saját ágyamban, ő a kiságyban. Ébren voltam, hallottam hogy veszi a levegőt, erre elkezd sípolni. Kikapcsoltam, megpisztáltam picit a gyereket, vissza kapcsoltam, megint sípolt. Másra is hozta feleslegesen a frászt? Hiába hallottam meg láttam hogy veszi a levegőt, nagyon megijedtem.

Babafészekben alszik, a matrac alatt vannak a lapok most az egyiket kicsit feljebb toltam, hátha azért sipolt mert véletlenül a fészket is esetleg kicsit feljebb raktam mint szoktam és az alsó lap nem érzékelte. Viszont 11 óta itt vagyunk, akkor jelzett volna már előbb is szerintem


2021. márc. 4. 04:41
 1/10 anonim ***** válasza:
Mekkora a gyerek? 3-4 kiló alatt van, hogy feleslegesen bejelez.
2021. márc. 4. 05:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 A kérdező kommentje:
4450g, úgyhogy nem kis súlyú. Oldalt feküdt, most hanyatt fektettem, mert most olvasgatok és valahol írták hogy olyankor nem érzékel, viszont eddig is oldalt szokott általában és nem volt még ilyen
2021. márc. 4. 05:14
 3/10 anonim ***** válasza:
41%
Nekunk is ezt csinalta, vadonatuj, erzekenyseg is magasra allitva. Voltunk alvasvizsgalaton h nincs-e rejtett szivbetegsege, alvasi apnoe stb, ott minden rendben volt. Meguntam a gyomorideget, kozenk vettem, allitolag atveszi a mi szuszogasunkat a baba. Teny h 1000x nyugodtabban alszik, azelott ficergett allandoan. (En mar kevesbe, de ezt az evet raaldozom). Nem promotalom, csak mondom h elegem lett es nekunk ez lett a megoldas. Nem voltam egyuttalvasparti soha.
2021. márc. 4. 05:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
Mi kb 10 alkalommal ugrottunk ki az ágyból ez miatt,kb az 5.után kezdtünk nem infarktust kapni a félelemtől.
2021. márc. 4. 05:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
0%
Mert az angel care sz@r, velünk is ugyanezt csinálta, mióta babysense-t vettünk, már minden rendben, sosem jelzett.
2021. márc. 4. 06:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
bocs, baby controlt
2021. márc. 4. 07:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
Én 2 hétig használtam. Folyamatosan besípolt ha megmoccant a gyerek.
2021. márc. 4. 09:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:

Lapokat igazitsd meg, esetleg az érzékenységén állits.


Nálunk akkor jelez be ha a gyerkőc az ágy szélére kerül. De nálatok ez még nem lehetséges, szóval remélhetőleg csak téves jelzések.

2021. márc. 4. 09:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
Az érzékenységen kell állítani. A legmagasabb nem feltétlenül a legjobb. Próbálgatni kell,hogy a ti matrac vastagságotokhoz melyik beállítás a legjobb
2021. márc. 4. 09:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
A lányomnál egyszer jelzett be tévesen. A fiam pár hetes volt, amikor egy napon belül kétszer is. Nem jöttem rá, mitől volt, de arra gyanakszom, hogy azért, mert nagyon az ágy szélére "mászott ki" és talán nem érzékelte. Szerintem próbáld meg babafészek nélkül altatni.
2021. márc. 4. 09:57
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!