Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babaszoba, gyerekszoba » Kinek mi a véleménye az Avent...

Kinek mi a véleménye az Avent bébiőrről? Nem a kamerás verzióra gondolok.

Figyelt kérdés

Vettünk egy Motorola kamerás bébiőrt, de nagy csalódás volt. Használhatatlan mivel az 50 méteres hatótávolság nincs meg. Már ha kimegyek a szobából csökken a jel és ha már a másik szobába vagyok meg is szakad a kapcsolat.

Esetleg ki milyet ajánlana?


2021. ápr. 12. 20:39
 1/2 anonim válasza:
Nekünk két bébiőrünk van (az egyiket visszük mindenfelé, ha épp nem otthon alszik a baba) és mind a kettő avent. Nagyon szeretjük, remekül műkődnek, akkor is ha a baba az emeleten alszik. Nem volt rá példa, hogy elvesztette volna a jelet, pedig rohangálok a házban mikor délutáni pihi van.
2021. ápr. 12. 21:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
Nekünk Aventünk van, remekül működik. A hangja szuper minőségű, a távolsággal sem volt gond még soha. Viszont fontos, hogy jó minőségű elemet tegyél bele. Én először egy gagyibbal próbálkoztam, pont az volt itthon. Minden nap cserélnem kellett benne, de aztán duracellt vettem, ezzel már bírja :)
2021. ápr. 12. 22:46
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!