Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babaszoba, gyerekszoba » Milyen matracot érdemes venni...

Milyen matracot érdemes venni kiságyba?

Figyelt kérdés
A sima kókuszmatracokról nem olvasok túl jókat, illetve nekem nagyon keménynek is tűnnek. Érdemes lenne inkább valamilyen hab-kókusz kombót választani? Kinek mi jött be?
2022. febr. 7. 16:05
 1/6 anonim ***** válasza:
39%
Kokuszmatracot nem arulnak Nyugat Europaban, a Kelet europaiaknak probaljak meg eladni ( mint sok minden mas szennyet), egyebkent meg a kokuszbol megmaradt hulladekbol keszul. A rugos tokeletes, vagy egz minosegi szivacs.
2022. febr. 7. 17:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
Attól is függ, hogy pl légzésfigyelőt tervezel-e használni. A használati útmutatóban kb leírják, hogy milyen keménységűt érdemes venni, hogy optimálisan működjön. A túl puha ott rossz lehet.
2022. febr. 7. 17:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
67%

1-es, minden kókusz matracos kérdéshez leírod a baromságodat.


Nézd, németországban is árulnak kókusz matracot. (biztos a hülye magyar bevándorlóknak)



[link]


Egyébként mindkét gyerekemnek az volt a rácsos ágyban, soha nem volt gondjuk. Most is relatíve kemény matracon alszanak és imádják az ágyukat.

2022. febr. 7. 18:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
Nekünk kókusz matrac és sima szivacs matrac is volt a két gyereknél. Őszintén szólva nekem nem tűnt fel a különbség. Talán a kókusz keményebb, de mindkettőn gyönyörűen aludtak a gyerekek amikor babák voltak.
2022. febr. 7. 18:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:

Szeretnénk légzésfigyelőt alá, de még az sem döntöttük el milyen legyen.

Olyanra gondoltam esetleg, amiben 2 kókusz réteg között szivacs van, állítólag jobban át tud szellőzni, de nem tudom babáknál ez mennyire mérvadó. Nekem csak annyi pozitívuma volt, hogy tapintásra nem annyira kemény, mint a sima kókusz, de ugye nem is süpped bele a baba.

2022. febr. 7. 19:37
 6/6 anonim ***** válasza:
1-es, te hol élsz? Mert én Luxemburgban, és kókuszmatraca van a kisfiunknak, másfél éve használja, tökéletes állapotban van (mindkettő :D).
2022. febr. 7. 21:14
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!