Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babaszoba, gyerekszoba » Ilyen típusú kombi ágyhoz...

Ilyen típusú kombi ágyhoz milyen rácsvédőt javasolnátok?

Figyelt kérdés

Az ágy: [link]


Nyilván tudom tök szükségtelen a rácsvédő, de ha én mégis lennék olyan elvetemült, hogy nem akarom, hogy a gyerek beverje a fejét vagy kidugdossa a testrészeit a rácson, melyik fajta rácsvédő lenne a legpraktikusabb?

Főleg azért kérdezem, mert ennek csak az első oldala rácsos, tehát a fej-, és hátsó részen nem igazán lehet rögzíteni, illetve a szabad levegőáramlást sem szeretném befolyásolni.

Mi lenne a legjobb megoldás? Hagyományos, fonott, tépőzáras vagy rácsra rögzíthető fejvédő kispárna? Esetleg ha van egyéb alternatíva vagy ötlet, arra is nyitott vagyok.



2022. febr. 20. 06:35
A kérdező szavazást indított:
Hagyományos rácsvédő
Fonott rácsvédő
Tépőzáras rácsvédő
Rácsra rögzíthető fejvédő kispárna
Semmi
10 szavazat
 1/2 anonim ***** válasza:
66%

Ennél a fajtánál sehogy, mivel nem tudod rögzíteni biztonságosan.


Semmi baja nem lesz se a koppanástól, se a testrészkidugástól, sőt. Ehhez képest a rácsvédő egy fulladásveszélyes porgyűjtő, de ezt te is tudod. Megértelek, az első gyereknél én is használtam, a 2-3.-nál már fel sem merült bennem, hogy kellene. Mellesleg az első gyereknek csupa két-zöld, meg pukli volt a feje a nagymozgások elején szabad térben (bútoroknak, ajtónak koppant sokszor), érdekes módon a kicsikre ez egyáltalán nem lett jellemző, talán már a kiságyban megtanulták, hogy a bútorok kémények, nem megyünk fejjel neki. 🤷


Hagyd a fenébe - ha ez az ágy teszik, akkor meg úgyis mindegy.

2022. febr. 20. 07:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
65%
Egyik sem. Akadályozza a szabad légáramlást.
2022. febr. 20. 07:58
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!