4moms Mamaroo babahinta? Pihenőszék?

Figyelt kérdés

Van valakinek tapasztalata a 4moms Mamaroo hintával? Szereti a babátok? Megéri az árát?

Ha nem ilyet, akkor milyen hintát / pihenőszéket használtok amit ajánlotok is?

Adamo hintát már vettünk a babának, én most konkrétan a mobil verziókra vagyok kíváncsi amit lehet mozgatni a lakásban ide-oda.



2022. márc. 9. 11:06
 1/8 anonim ***** válasza:
Ha van adamo nem vennék. Totál lutri. Plusz azt sem fogod mozgatni, mert baromi nehéz és nagy. Én egy bouncert vennék. Nekünk babybjörn van. Imádjuk. Tuti megvenném mégegyszer. Pont azért mert tök könnyű ide-oda vinni. Vettünk elektromost, tökéletes porfogó.
2022. márc. 9. 11:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
Én olyat vennék, ami sokáig jó. Pl nekünk Lorelli Enjoy van, ami sokkal olcsóbb, de még másfél évesen is nagyon szereti a kisfiam. A boltívet leszedve kis fotelként tudja használni, imád benne pihengetni. Magától ki-be száll. 2 fokozatban rezeg és sok szép dallamot játszik, illetve van rajta relaxációs (madárcsicsergős) funkció is. Nagyon szuper.
2022. márc. 9. 11:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
100%
Az a baj, hogy ez a hinta téma ez tipikusan az amit én ajánlhatok neked, de könnyen meglehet hogy a te gyereked teljesen mást fog preferálni. Nekem 2 gyerekem van, mindkettővel Mamaroonk volt, az egyik gyűlölte és alig maradt meg benne, a másik kis túlzással abban élte le az első fél évét :D Jó hinta egyébként én ajánlom a második gyerekünk fényében, de lutri hogy meg fogja e érni, az első gyerekünkből kiindulva ugyanis tök felesleges volt, ő csak az Adamoban volt el, de abban is csak azután, hogy már tudott ugrálni benne.
2022. márc. 9. 11:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:

Nekünk volt és nagyon szerettem.

Nem sok helyet foglal, sokáig használható.

Az állványos adamobol majdnem kiesett a gyerek ha nem vagyok ott mellett...

2022. márc. 9. 11:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
100%

Nekünk 4 moms rockaroo volt, nem szerette a kisfiam, hamar eladtam. Nálunk amúgy az adamo sem vált be csak a hurcizás, tényleg sehogy máshogy nem volt el a babám

Bérelni lehet egyébként ilyen hintákat és akkor ki tudjátok próbálni nem horror áron, ha nem jön be akkor visszakülditek és szevasz, vesztettetek pár ezer ftot nem százezret, ha bejön akkor meg hosszabban lehet bérelni de szerintem még úgysem kerül annyiba a végén mint bolti áron

2022. márc. 9. 11:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 A kérdező kommentje:
Köszönöm, mentek a zöldek mindenkinek! Utánanézek a bérlésnek ha ennyire random ez a dolog, nem akarok befürödni de nagyon tetszik ez a hinta, köszönöm a tapasztalataitokat és a tippeket! 😊
2022. márc. 9. 11:33
 7/8 anonim ***** válasza:

Baby Bjorn bouncer.

A legjobb dolog amit vettem minden kozul.

2022. márc. 9. 12:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
Nekünk volt, de a lányom nem szerette kifejezetten... 1-2 perc max amit hajlandó volt benne lenni. Persze biztos van baba amelyik szereti és nekik megéri, de én nem dobnák ki annyi pénzt érte megint
2022. márc. 9. 14:37
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!