Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babaszoba, gyerekszoba » Ki milyen megoldást talált ki...

Ki milyen megoldást talált ki a játékok tárolására?

Figyelt kérdés

Első körben fektetett 6 kockás (vagy h írjam 😅) ikea kallax szekrényt gondoltam aztán majd később meglátom.


Első baba, fogalmam sincs mikor milyen és mennyi játéka lesz 😅🤷🏼‍♀️


2022. márc. 13. 22:32
 1/9 A kérdező kommentje:

Vagyis 8 kockás bocsánat, elírtam.


Erre gondoltam: [link]

2022. márc. 13. 22:33
 2/9 anonim ***** válasza:
100%
Én is ilyenben készülök tárolni, veszek brle tarolodobozokat is, amibe csak beledobalod a játékokat és kész. Plussmacikat meg a tetejére ülteted. Tapasztalatom még nincs, mi is csak várjuk az első babát.
2022. márc. 13. 22:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
100%
Mi két felnőtt "baba" vagyunk, de rettentő kupisak, szóval talán releváns, ha leírom, hogy az ikeás nagyobb műanyag dobozok nagyon sokat segítenek a káosz féken tartásában.
2022. márc. 13. 23:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
100%
Nálunk ennek a "gyerek verziója" van, a trofast vagy mi. Ugyanaz a logika, csak alapból vannak benne sínek, és csúsztatható műanyag tároló dobozokat lehet bele venni, több színben. Az elején nem játék volt benne, hanem ruhák, meg egyebek, amíg nem volt érdemben játéka, utána lettek felhasználva játék tárolásra is. Szerintem jó, egyszerű, de ötletes.
2022. márc. 14. 06:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
IKEA trofast álló 145cmes tároló.
2022. márc. 14. 06:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
Hasonlónk van, nem ikea, és színes, könyv bugyorral a tetején. De tervben van egy ilyen is, mert hasznos.
2022. márc. 14. 07:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
Adomanyozo kontener. :D Viccet felreteve, az atgondolt vasarlas es rendszeres szanalas mellett szinten kallax, meg egy masik ikeas polc, illetve ikeas atlatszo nagy tarolodoboz a rotalando jatekokhoz (2-3 hetente csereljuk, igy olyan, mintha uj jatek lenne). Illetve ikeas kartondobozokat is hasznalunk.
2022. márc. 14. 08:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
Hasonló van 9 kockás. Csak annak van hátulja, és rögzíthető a falhoz borulás veszély miatt. És a polcokat is lehet variálni, hogy rakjuk bele.
2022. márc. 14. 08:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:

Ez nem rossz amit csatoltal kérdező, de egy kisbaba melle kizárólag olyan bútort kene venni amit tényleg tudsz a falhoz rögzíteni , mert ahogy nő és elindul majd ez így baleset veszélyes tud majd lenni , a gyerekek nagyon lelemenyesek, nyilván nem akkor fogja magára borítani amikor tele van pakolva , de ha éppen alig van rajta valami mert a lakás különböző pontjain vannak a rajta egyébként tarolt játékok , akkor simán magára ránthatja ha mondjuk mint ebben kapaszkodva akar felállni, most egy 1-1,5-2 éves gyerekről beszélek akinek azért már van súlya is ! Szóval valami ilyesmit vennék de olyat amit lehet rögzíteni a falhoz legalább felül 2 oldalt , mert legtöbb esetben a gyerekek bútorokat “használnak” segítségül amikor ebben a korban vannak , hogy fel álljanak !

Illetve ha esetleg elesnek bele is kapaszkodhatnak!


Mindezt tapasztalatból írom , 2 kisgyermek anyukája

2022. márc. 14. 08:36
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!