Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babaszoba, gyerekszoba » Adamo hintához jó lehet a...

Adamo hintához jó lehet a sima "felnőtt" hintafotel állványa?

Figyelt kérdés

Adamo hintához szerettem volna venni állványt, de olcsóbban találtam hintafotel állványt. Olyannak tűnik látványra, mintha az eredeti "görbébb" lenne, mint a másik.

Valaki használ adamohoz, vagy incababy hintához ilyen állványt?



2022. ápr. 19. 16:06
 1/3 anonim ***** válasza:
Mi ilyen felnőtt állványt vettünk, Otan azt hiszem. Az ára is kedvezőbb, meg valahol olvastam, hogy a babahintához való 10 kg-ig terhelhető. Ezt azért kevésnek tartottam. Teljesen jól használható, nem bàntam meg. Bár eredetit még csak Incababyt láttam. (Az Adamo már nem is forgalmaz állványt, azt hiszem.)
2022. ápr. 19. 18:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:

Köszi a választ!

Igen,adamo már nem gyárt, de használtan is sokba kerül, meg az incababy is 70ezer körül van.

Akkor mi is ilyen sima felnőttet veszünk :)

2022. ápr. 20. 11:15
 3/3 anonim ***** válasza:
Ami még eszembe jutott, hogy az Adamo hintához való rugót vettünk és azzal használjuk. Az állványhoz kapott nem rugózik úgy a baba súlya alatt. Így viszont tökéletes.
2022. ápr. 20. 22:36
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!