Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babaszoba, gyerekszoba » Aki használt/használ babaöbölt...

Aki használt/használ babaöbölt mi a véleménye, mennyire praktikus?

Figyelt kérdés

Majd csak ősszel születik a babám, tehát ráérünk de kiváncsi vagyok kinek mennyire vált be a babaöböl/bölcső. Meddig tudtátok használni, mennyire szerettétek?

Láttam, hogy 50-120-ig kb mindenféle árban van. Gondolom, hogy minél drágább annál strapabíróbb, talán stabilabb is.

Van már egy 4,5 éves gyermekem, vele nem volt ilyenünk, de nagyon gondolkozom hogy most majd beszerzünk. (Miután róla még megmaradt a kiságyunk, babakocsink tök jó állapotban így nagyobb beruházás tulajdonképpen csak ez lenne a tesónak kezdetben) ha beválik nem érezném pénzkidobásnak a kiságy mellett-hiszen az nyilván masik szobában lenne, ez meg mellettem.

Nem félek hogy gond lesz az együtt alvás miatt, mert kisfiammal is egy szobában aludtam fél éves koráig, észre se vette mikor már nem voltam ott-mondjuk ő kezdetektől egy álomgyerek ilyen téren. Nem tudom másodjára lesz-e ilyen szerencsénk, de arra gondoltam, hogy az első 3-4 máx 5-6 hónapban praktikus lehet ha közel van.


2023. máj. 13. 20:53
 1/4 anonim ***** válasza:

Babafuggo.

En vettem, de igeny szerint szoptattam ejszaka fekve, ugye valtott mellbol, igy volt, hogy a babat at kellett tennem a masik oldalamra az agyba.

Viszont ha bealudt szopi kozben es megprobaltam az obolbe visszatenni, azonnal orditva ebredt.

Ha beken hagytam, aludt. Szoval nem sokat hasznaltuk, egy ido utan egyaltalan nem veszodtem vele, magam melle beraktam a babat az agyba es csokolom.


A kisagyat viszont pl hasznaltuk 7 honapos koratol.

Szoval kinek mi valik be, az a baj, hogy nincs erre recept.


En siman vennek hasznaltan a helyedben, a mienket is ugye iszonyat jo allapotban adtam el es olcson.

2023. máj. 13. 21:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Nekünk szuperül bevált, már a második gyerek koptatja. Az első is majd' 2 éves koráig használta- már kicsi volt neki, úgy kellett kidugnia a lábikóit a rácsokon, de neki megfelelt, a kistesó paterolta ki onnan igazából. Nekünk szuperkényelmes, a babával így biztonságos az együttalvás (meg azért kényelmesebb is), főleg, hogy a nagy ugyanúgy velünk alszik továbbra is, csak immár közöttünk. Legalább tőle is biztonságban tudhatom a kicsit.
2023. máj. 13. 21:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:

Imádtam. 12 hónapos koráig ott aludt, persze a végén hozzám átlógva.

Sokat segített a szoptatásban is. És a 4 hós alvás regresszió után nagyon felületes alvó volt, sokszor kelt 9 hónapos koráig, de ilyenkor sokszor elég volt, ha odanyúltam megsimizni és visszaadni a cumiját.

Nekünk egy örökölt Klupps Pikkolino volt. Akkor talán 40 ezerbe került

2023. máj. 13. 21:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:

Mi is nagyon szerettük, kb. 8-9 hónaposan nőtte ki a lányom. Neki akkor már kényelmetlen volt. Baby mix asszem a miénk. Júniusban születik az Öcsi, mindenképp az öbölben kezd majd. Szerintem nagyon praktikus. A lányomnál nem vettünk rögtön az elején, hanem pár hetes volt, mikor beruháztunk rá, mert akkor lett egy időszaka, hogy csak úgy aludt hajnalban, ha a hátán volt a kezem… Magunk között meg félek kisbabát altatni. Na szóval én nagyon ajánlom, hátránya igazából nincsen. Annyi a kérdés, hogy az előnyeit ki akarjátok-e használni.

És nem feltétlenül jobb a drágább, mondom nekünk baby mix van, ami a legolcsóbb kategória, mégis hibátlan állapotban várja a lányunk után a kisfiunkat.

2023. máj. 13. 22:18
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!