Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babaszoba, gyerekszoba » Kókuszmatrac vagy szivacsmatrac?

Timi0926 kérdése:

Kókuszmatrac vagy szivacsmatrac?

Figyelt kérdés

2013. jún. 3. 00:45
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
kókusz
2013. jún. 3. 01:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
100%
Feküdj rá és válaszd, ami neked kényelmes. A kókusz nem lesz az, kemény mint a kő. Egyik gyerekem se volt hajlandó kókuszmatracon aludni, amikor szivacsra cseréltem, onnantól semmi gondjuk nem volt.
2013. jún. 3. 06:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim ***** válasza:
56%
Egyértelműen kókusz! Nekem is az van a kisfiamnak és akkorákat alszik rajta mint a bunda. Szivacsot meg hamar kigyúrják és a hátának se lesz jó hosszú távon!
2013. jún. 3. 07:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim ***** válasza:
0%
a szivacsba belefúl,és nem is egészséges,tehát szalma.
2013. jún. 4. 12:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat :)
2013. jún. 4. 21:33
 6/13 anonim ***** válasza:

Ha háton alszol kókusz, ha hason vagy oldalt, szivacs. A csípőproblémák jórésze a kemény matracon oldaltalvásnak köszönhető, háton viszont az a jó.

Menj be olyan helyre ahol sok matrac van (pl. Jysk) és heveréssz kicsit mindegyiken :) Rá fogsz jönni melyik kell.

2013. jún. 6. 06:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim válasza:
Nekem kókusz volt. 1-2 évig szerettem, de mivel sokat alszok az oldalamon, ezért sokszor nagyon nyomta. Egy idő után annyira fájt már a csípőm, hogy alig bírtam azon a matracon aludni. Kénytelen voltam lecserélni. Vákummatracot választottam. Imádom!!!
2013. jún. 6. 07:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim ***** válasza:
100%
Én megvettem a kókuszt, de raktam rá egy puha takarót, mert nagyon kemény. Következő gyereknek szivacsot vennék. Nem hiszem, hogy belefullad, mi se fulladtunk bele, nem olyan süppedős az.
2013. jún. 6. 13:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim ***** válasza:
Kókusz! Gondolom babaáról van szó ... nincs akkora fulladásveszély , főleg ha a baba hason szeret aludni! Nekem mindkét gyermekem hason alvó! a Kisfiam aki már 3 éves kipróbáltam a szivacsot, kb 6 hónapos korában ki kellett cserélnem, mert úgy maradt a matrac ahol sokat aludt, feküdt, most is kókuszmatrac van az ágyán és szereti! a Kislányom szintugy , 3 hónapos és már végig alussza az éjszakát , imád a kiságyban lenni :)
2013. jún. 12. 19:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 A kérdező kommentje:
igen,babámnak lesz.Októberbe lesz meg a pici de már most informálódok,hogy mi a jobb :)
2013. jún. 12. 22:24
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!