Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babaszoba, gyerekszoba » Van itt olyan, akinek nem...

Van itt olyan, akinek nem lesz és nem is volt járóka a gyerekének?

Figyelt kérdés
2013. jún. 4. 19:48
1 2 3
 1/23 anonim ***** válasza:
100%
Igen van,10 éves,5 éves és 9,5 hós gyerekeim vannak,egyiknek sem volt és nem is lesz.
2013. jún. 4. 19:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/23 anonim ***** válasza:
Van járókánk, de még egyszer sem volt benne. 1 éves a fiam, valószínűleg eladom.
2013. jún. 4. 19:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/23 anonim ***** válasza:
7 éves fiamnak nem volt, pocaklakómnak sem lesz.
2013. jún. 4. 19:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/23 anonim ***** válasza:
3 gyerkőcöm nőtt fel járóka nélkül, soha nem hiányzott.
2013. jún. 4. 19:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/23 anonim ***** válasza:
2 éves múlt a lányom, nem volt járóka, és nem is hiányzott.
2013. jún. 4. 20:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/23 anonim ***** válasza:
100%
Nálunk a családban senkinek nincs járókája. Tesóm: kis kapúk vannak a lakás ajtajában és így van elkerítve a szobájában. Unokatestóm: van egy kb 1nm es járókájuk és egyetlen egyszer volt benne a gyerek, de visított benne, ezért utána csak bünti fenyegetésként merült fel, hogy betegyék a járókába. Mi: veszélyes helyek el vannak kerítve vagy be van csukva az ajtó, de amúgy garázdálkodhat ahogy jól esik.
2013. jún. 4. 20:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/23 anonim ***** válasza:
Második gyerekem növöget járóka nélkül! :) Anyósom ugyan vett egy nagy fa járókát magukhoz, egy ideig a nagyobbik gyerekem kuckónak használta. :) Így, hogy van, a múltkor a kicsit (7 hónaposan) abba raktuk az udvaron, mert hűvös volt, amúgy plédet szoktunk leteríteni. Itthon viszont kicsi a lakás (panel), teljesen felesleges kacat lenne csak. Had kússzon-másszon kedvére, fedezze fel a lakást! :) Ha meg "biztonságos" hely kell, mert dolgom van, a kiságyba rakom addig.
2013. jún. 4. 20:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/23 anonim ***** válasza:
nincs, nem is akartunk, 14 hónapos, ha biztonságos hely kell neki, a hátamra kötöm, mivel régóta nincs el kiságyban.
2013. jún. 4. 20:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/23 anonim ***** válasza:
100%

én vettem,de el is adtam

nem tettem bele a fiam soha

inkább gyerekbaráttá tettem a lakást

2013. jún. 4. 20:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/23 anonim ***** válasza:
49%

érdekes kérdés

nekünk is volt, de nem használtuk

a szomszéd kisgyerek órákon át napi szinten volt járókába

az enyém 4 hónappal hamarabb megtanult járni mint az övé

és még most is olyan esetlenül megy

kértem hogy ne tegye bele, hacsak nincs valami fontos dolga, de ő azt mondta nem hülye ő hogy egész nap lesse mit csinál és szaladgáljon utána

2013. jún. 4. 20:47
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!