Milyen bébiőrötök van?

Figyelt kérdés
Meg vagytok vele elégedve? Esetleg ha van időtök linkelnétek?
2013. jún. 5. 20:52
 1/5 Kerria ***** válasza:
65%

[link]


Angel Care típusúnk van, a sógornőméktől vettük meg.

nagyon az elején használtam csak teljesen.

Sajnos sokszor beriasztott, mert nem a teljes felületen volt, akkor az elem merülésére is nagyon érzékeny volt. Sokszor elvesztette a jelet...


Megmondom őszintén amennyibe kerülnek (pláne újonnan) annyira nem nyerte el a tetszésemet.

2013. jún. 5. 21:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:

Nekunk is olyan van, amit az első válaszoló linkelt.

Én szerettem, soha nem riasztott be. 1 éves korig használtuk a légzésfigyelő részt, a bébiőrt mostanáig, mert barátnőmnek most született babája, neki adtam kölcsön. 2 éves múlt a lányom, de még mindig jól jön a bébiőr. Így mi most egy örökölt darabot használunk, ez rémes. Baby veille a neve, de brutál hangos még a leghalkabb fokozaton is, meg recseg össze-vissza.

Az Angel Caret egy dolog zavarta csak, a router, de az is csak annyiban, hogy ha sírt a gyerek, akkor kicsit recsegett. De közel sem volt annyira zavaró, mint ez a másik.

2013. jún. 5. 21:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
Meaby baby. Nagyon jó. Beleejtettem a felmosóvödörbe és másnap ugyanúgy működött. Amit szeretek még benne,hogy a kert végéig hat.
2013. jún. 5. 21:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:

Köszönöm a gyors válaszokat.


Kedves harmadik..linket tudnàl adni. Nem talàlok olyan bébiőrzőt.

2013. jún. 5. 22:04
 5/5 anonim ***** válasza:

Nekünk is az Angel Care van, és nálunk is teljesen jól működött, és még működik most is.

1 éves korig használtuk a légzésfigyelő részét, tökéletesen működött. Bébiőrként azóta is, és én nagyon szeretem. Ha csak mocorog a lányom, akkor halk sustorgás hallatszik, én már akkor el szoktam indulni, így mindig mire felsírt volna már ott is voltam, és így nem lovalja bele magát a sírásba...

Lehel kapni csak bébiőrt is AngelCare-ban, gondolom az is ugyanígy működik.

2013. jún. 5. 23:53
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!