Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babaszoba, gyerekszoba » Mik a tapasztalataitok a Baby...

Mik a tapasztalataitok a Baby Bruin termékekről?

Figyelt kérdés

A napokban válogattam a babakelengye holmik között, és ott találkoztam ezzel a márkával, nagyon sok helyen. Viszont nem ismerem, hogy mennyire tartósak, minőségiek. Árban nem rosszak, de ha olcsó húsnak híg a leve... Mivel nem ismerem, így csak egy két db-os, mintás textilpelenkacsomagot vettem, ami Bruin-os. Nem akartam pénzt kidobni, hogyha esetleg a többség rossz véleménnyel van róla. Van valakinek esetleg tapasztalata? Pozitív és negatív egyaránt érdekel!


Köszönöm!

29 hkm



2013. jún. 8. 00:00
 1/3 anonim ***** válasza:
Nekem a melltartó betétje bevált. Vettem pár textil pelust is, bár nem igazán nyúzom őket (éjszakára használom melltartó betétnek, meg amikor kicsi volt a kisfiam a vállunkra terítettük mikor felvettük), de még most másfél év múlva sincs bajuk. Kb. 7 db van, hetente, két hetente mosom őket. Mást én sem nagyon próbáltam.
2013. jún. 8. 13:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:

A textilek (kifogó, pelus) szerintem nagyon jó. Én elégedett voltam vele. Gumilepedőt és csőrös poharat is vettem, ez volt az egyetlen, amit elfogadott a fiam.

A Baby Bruin-nak van üveg cumisüvege, kompatibilis a Medela mellszívójával.

Egyedül a mellbimbóvédőjében csalódtam, nagyon puha szilikon, számomra használhatatlan volt.

Szerintem jó és használható dolgai vannak, vannak jobbak és minőségibbek, de alapjáraton nem rossz.

2013. jún. 9. 08:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
A nővérem használta ezt a màrkát előszeretettel.Bruin volt a cumisüveg,a hajkefe,a körömvágóolló,a popsitörlő,a kiskanál meg nem is tudom még mi.Ő nagyon szerette,a popsitörlő mindig Bruin volt.Nem panaszkodott sosem rá.Szerintem ez egy erős középkategóriás márka,a "nevenincs" és a (pl.) Avent között.
2013. jún. 9. 13:42
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!