Meleg felső szinten baba?

Figyelt kérdés

Babát tervezünk,két szintes házban a fölső szinten vagyunk és még szigetelés után is rohasztó meleg van itt fent,egy babának semmiképpen sem jó! Mit tehetek még,hogy jobb idő legyen itt fent?Leszigeteltük az egész tetőt,a szobák külső falait a padlás felől,a függöny egész nap el van húzva,mert délelőtt a szobába süt a nap,egész éjjel nyitva az ablak,hogy jöjjön be a hűs levegő,de egyszerűen megsülünk!Szeretnék teherbe esni,de addíg is valami megoldást kell találnom,ha jön a baba! Le nem tudunk menni,mert ott apósomék vannak és nem tudnának a lépcsőn le-fel járkálni.

Párom klímát szeretne,de az szóba sem jöhet egy babánál gondolom.Mit tehetnénk?



2013. jún. 19. 09:36
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
Klíma miért nem? Nálunk van és ilyen melegbe megy semmi bajuk nem volt tőle az elmúlt öt évben mióta gyerekek vannak? Nagy melegbe meg leviszitek apósékhoz a babát ha nem vagytok klíma pártiak.
2013. jún. 19. 09:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
ui: klímát minden évben szezon előtt szakival tisztíttatni és ennyi.
2013. jún. 19. 09:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 A kérdező kommentje:

azért gondoltam,hogy a klíma nem jöhet szóba,mert még én is folyton megfázok tőle,nekem nem jött be,nem tudom,hogy egy pici babának nem árt-e,sokszor látom,hogy még melegben is sapka van a fejükön mikor kiviszik öket! Persze ez csak az én véleményem,kívülállókánt,mert eddíg nem volt se klímám,se gyerekem!

Ha van tapasztalata valakinek még klímával kapcsolatban,szívesen fogadom! Köszi első!

2013. jún. 19. 09:44
 4/11 anonim ***** válasza:
még mindig az első vagyok a klímát is ésszel kell nyomni és akkor nem lesz baja tőle se neked se a babának csak 5-6 fokkal legyen hűvösebb mint kint és nem kell egész nap menjen én két óra alatt lehűtöm a szobát (nappali) ott van a klíma ami hűvös levegő átmegy a gyerekszobába is aztán csak a klíma ventilátorát használom amikor érzem hogy megint melegszik bent a levegő visszateszem hűtésre. Ennyi a titok :)
2013. jún. 19. 09:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
A sapi azért van rajtuk, hogy ne kapjanak napszúrást. Nekünk is van klímánk és sosem volt gond. Sőt, ilyen melegben csak így elviselhető a meleg. Tényleg az a fontos, hogy minden szezon elején legyen kitakaríttatva.
2013. jún. 19. 09:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:

mi a gyerekem első 2 évében anyukáméknál laktunk az emeleten. nyáron 28-30 fok volt bent.

Kénytelenek voltunk használni.volt,hogy majdnem egész éjjel ment a legenyhébb fokozaton. soha semmi baja nem lett!

a klímát nem a babára kell irányítani,és nem a leghidegebb fokozaton,és akkor nem lesz gond.

Hidd el enélkül nem fogátok bírni,és a baba sem..!

2013. jún. 19. 09:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
Szió! Mi is 2 szintes családi házban lakunk , mi is a felső szinten vagyunk fent van 2 szoba , egyik a miénk a másik a kislányomé és a kis tesóé lesz aki agusztus végén születik meg, mi most veszünk sötétitőt rolót, és berakunk egy ventulátort ami szerintem bőven elég.
2013. jún. 19. 09:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
egy bizonyos hőmérséklet után,a ventillátor semmit nem ér,csak a meleget keveri. persze,ha nincs keret klímára-akkor a semminél jobb,de ha van akkor a klima 100szor többet ér
2013. jún. 19. 09:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:

A redőny, vagy valami olyan sötétítő, ami kívül van, sokat tud segíteni, mert a felszabaduló hő a lakáson kívül marad. A klímához nem értek, más ötletem most nincs. Mi is ezzel küzdünk.

Egyébként pont arra gondoltam, hogy a baba a pocakban kb. 37 fokban lebzsel, lehet, hogy neki kevésbé sokkoló ilyen melegbe születni, mint ahogy nekünk tűnik. Legalábbis ezzel vigasztalom magam (jövő hétre várjuk a fiunkat)... :)

2013. jún. 19. 10:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 A kérdező kommentje:

Köszönöm mindenki válaszát,nagyon aranyosak vagytok!Azthiszem kipróbáljuk a klímát!


Mindenkinek gratulálok a gyerkőcökhöz!

9es neked is gratulálok,könnyű szülést és jó babázást! :)

2013. jún. 19. 10:59
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!