Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babaszoba, gyerekszoba » Tényleg szükséges a rácsvédő?

Tényleg szükséges a rácsvédő?

Figyelt kérdés

Azon gondolkodtam, hogy nem tennék a baba ágyába, szeretném, ha kilátna, tudna nézelődni és én is rálátnék így az ágyunkból.

Mi a véleményetek, tényleg szükséges vagy inkább csak dekoráció?


2013. jún. 21. 13:10
 1/8 anonim ***** válasza:
100%
Nekem egyik gyereknél sem volt. Megvoltak nélküle...
2013. jún. 21. 13:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
Majd meglátod, hogy kell-e. Nekünk van, de soha nem volt a rácsoknál a lányom. Viszont az öcsémnek nem volt, ő folyton (sokszor direkt) belevágta a fejét a kiságyba.
2013. jún. 21. 13:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
48%
nem körbe szokták tenni általában hanem az egyik oldal kimarad. igy ott kilát a baba.
2013. jún. 21. 13:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
48%

Èn sem körbe tettem, csak a falfelöli oldalra.

Nekem ez meghittebb kisebb a tér neki, szerintem jobban érzi magát.

Aztán mikor kicsit nagyobb és már mocorog akkor ha cumis akkor mindig le fog esni a cumi, és a felfelöl védte a rácsvédö.

2013. jún. 21. 13:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
52%
Az én kislányom amikor már mocorgott többet, este mindig belenyomta a fejét a rácsba álmában, nekünk hasznos volt. Nézegetni is szetreti.
2013. jún. 21. 13:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
Nem volt egyik oldalán sem. Néha bedugta 2 rács közé a lábát, akkor ordított, tudtuk, hogy ki kell szedni. De soha semmi baleset nem érte ebből kifolyólag. Ráadásul én beláttam, ő meg ki.
2013. jún. 21. 13:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
52%

Majd meglátjátok, mennyire üti össze magát.

Másik szempont: ismerek olyan babát, aki csak akkor tudott aludni, ha teljesen körberakták cuccokkal, mert túl nagy volt neki a tér. Ilyen esetben biztos hasznos, de meg lehet oldani máshogy is. Illetve ráértek akkor szerezni, ha kiderül, hogy kell.

2013. jún. 21. 14:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
Nekünk arra volt jó hogy jobban nézelődjön,el terelje a figyelmét és ha beletesszük ne sírjon egyből hanem kicsit el legyen az ágyban. Amikor pedig annyira el kezdett mozgolódni akkor mindene kilógott,beakadt,kikandikált, állandóan nyüszögött,mert valami beakadt és mehettünk kiakasztani.:) Hiába volt védő mihelyt nagyobbacska lett (4 hónapos) nem védett semmitől.
2013. jún. 21. 22:42
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!