Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babaszoba, gyerekszoba » Mózeskosárról olvastam, hogy...

Mózeskosárról olvastam, hogy újszülöttek szeretik, mert egy babaágyban elveszve érzik magukat. Én láttam szépeket, de igen drága. Vegyek vagy ne vegyek?

Figyelt kérdés

2013. jún. 23. 08:52
 1/5 anonim ***** válasza:
Nekünk sosem volt.De az igaz, hogy csak úgy beteszed a kisbabát a kiságyba, akkor van hogy eléggé kiakad.Én csak alvásidőben tettem be a lányomat régen.Én kaptam egy jó tippet.A lényeg az hogy a kis feje köré teszel valamit (én textilpelust használtam), amitől neki olyan mint ha az anyaméhben lenne még mindig, és így nyugodtabban alszik.Heteken keresztül be vált módszerem volt.
2013. jún. 23. 09:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
Köszönöm. Fejvédőt már vettem az jó puha, és tömött remélem érzi majd. Azért még hezitálok kicsit...
2013. jún. 23. 09:08
 3/5 anonim ***** válasza:
mi a babakocsi mózesébe tettük az első hetekben, nekünk ez vált be.
2013. jún. 23. 10:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Akkor vedd meg ha sok pénzetek van, mert kb 5 hónaposan ki fogja nőni, szóval ilyen szempontból nem éri meg. A babakocsi mózesét is használhatod ilyen célra, vagy valamit teszel a kiságyba, hogy szűkebb legyen. PL. szopipárna
2013. jún. 24. 18:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Mi kaptunk egy kerekes bolcsot és imadtuk, foleg a kerekek miatt. Viszont nagyon nagy baba volt és 4 honapos is alig volt, mikor kinotte, ugyhogy nagyon orulok, hogy nem koltottem erre.
2013. júl. 6. 20:44
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!