Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babaszoba, gyerekszoba » IKEA-ban vásárolt bababútorokr...

IKEA-ban vásárolt bababútorokról vélemények?

Figyelt kérdés

IKEA-ban néztünk ki a párommal egy komplett sorozatot aki ott vett kiságyat vagy bármi bababútort milyen véleményen van róla, mint minőség?

Ezt néztük ki:

[link]


2013. jún. 29. 09:59
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
100%
Nekünk Ikeás bútorok vannak a gyerekszobában, teljesen meg vagyunk vele elégedve. A kisfiam most 1,5 éves és a kislányunk is onnan kapott új ágyat, pelenkázót. Szerintem teljesen korrektek ár-érték arányban, és nem ebből az ágyból, bútorokból tervezzük kiházasítani őket :)
2013. jún. 29. 10:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 A kérdező kommentje:
Köszönöm :) Szerintem is jó árban vannak, már láttam valóságban a kinézett bútort, a hétvégén megyünk megvenni :) Sok helyen néztük de itt találtuk a legjobbnak, kinézetre, minőségben és árban.
2013. jún. 29. 10:09
 3/12 anonim ***** válasza:
100%
mi másik kiságyat vettünk, azzal teljesen elégedettek vagyunk. A miénk: [link]
2013. jún. 29. 10:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 A kérdező kommentje:
Igen ezt is néztük :) Szuper, köszönöm ezeket a pozitív visszajelzéseket :)
2013. jún. 29. 10:27
 5/12 anonim ***** válasza:
100%

Az egész lakásunk ikeás bútorokkal van berendezve, én nagyon szeretem őket. Egyedül egy üveg tolóajtós gardróbbal nem vagyok elégedett, azzal is azért, mert baromi nehéz volt összerakni, hogy tényleg jól működjön a tolóajtó, és költöztünk, és sajna szét kellett szedni, mivel hatalmas, és hát mikor összeraktuk, majdnem összedőlt, a hátlap tartja az egészet, hogy ne boruljon ki oldalra, pedig azért ez pont drága volt, máshol olcsóbban kaptam volna kicsit masszívabbat...

Szóval szerintem ár-érték arányban általában jók, de egyszer összerakósak, szétszedni nem érdemes, mert utána már rozogább lesz, stb... De ilyen kisebb bútoroknál nyilván nem lesz ilyen probléma, nekünk is csak ezzel a szekrénnyel volt, pedig mondom, rengeteg bútorunk van tőlük.

És most is kinéztem a gyereknek egy új ruhásszekrényt, meg kisasztalt székkel, azt is ott fogom venni !

2013. jún. 29. 10:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 A kérdező kommentje:
Nagyon köszönöm ezeket a pozitív visszajelzéseket :)
2013. jún. 29. 17:39
 7/12 anonim ***** válasza:

ilyen asztalkájuk van(állítható magasságú)

[link]

és ilyen székeik (mókás-puha/kényelmes párnákkal)

[link]

ezen kívül minden matracunk szintén ikeás. sok textilneműt is vettünk ott anno pl hálózsákot, textilpelust, törcsiket stb és mindennel meg vagyunk elégedve, egyáltalán nem bántam meg hogy ott vásároltam ezeket.

2013. jún. 29. 19:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:

Kisfiamnak ilyen rácsos ágya volt:

[link]

Tárolóból rengeteg féle Ikeás van, és van egy kis asztala , székekkel:

[link]

Meg sok-sok Ikeás játék.

Nagyon szereti!!

2013. jún. 29. 22:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 A kérdező kommentje:
Köszönöm nagyon boldoggá tettetek ezekkel a pozitív visszajelzésekkel :) Már megvettük a bútorokat csak össze kell szerelni, nagyon szép :) Utolsó mi is vettünk ilyen kiságyat mert a nappaliban is lesz egy babaágy :)
2013. jún. 30. 15:14
 10/12 anonim ***** válasza:
100%
Kislányom szobája kiwizöld-rózsaszín és ikeás asztalkája, székei vannak, forgófotelje, tárolódobozai, állatkái, játékai, nagyon jó minden. Ha lesz kistesója, neki is ugyanezeket fogjuk megvenni! És esténként, amikor mesét olvasok neki, akkor a "mammut" széken ülök és engem is elbír, meg felállni is szoktam rá, jó masszív. Nagyon szeretem az Ikeát. Bákás hángija és tányéralátétje is onnan van!
2013. júl. 2. 15:26
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!