Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babaszoba, gyerekszoba » Fontos szempont egy járókánál,...

Fontos szempont egy járókánál, hogy gurulós legyen?

Figyelt kérdés
Néztünk járókákat,de nem szeretnénk árban nagyon elszállni. A fekvőfelületnél fontos,hogy emelhető legyen,de a kerekekkel kapcsolatban tanácstalan vagyok. A nappaliban használnánk.

2013. júl. 31. 10:37
 1/8 anonim ***** válasza:
Teljesen felesleges egyáltalán bele is tenni. Ha eljön az ideje totyog majd meg felkapaszkodik addig meg hagyni kell kúszni- mászni csak összezavarja a fejlődésben és a ortopéd szempontból is hátrányos. Én nem tettem egyáltalán járókába. Gyönyörűen időben megtanult mindent amit kellett.
2013. júl. 31. 10:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:
Lehet,hogy rossz topikba írtál, a kérdésem nem erre irányult.
2013. júl. 31. 10:43
 3/8 anonim ***** válasza:
51%

Én állítható magasságú, görgős fa járókát vettem, és maximálisan kihasználtuk, amíg el nem indult a fiam.

Ilyenünk van:

[link]

Elsőnek: képzeld, én is tudom, hogy a gyereknek kicsi korától biztonságos teret kell biztosítani a megfelelő mozgásfejlődéshez.

De semmi baja nem lett a fiamnak attól, hogy kb. 6 hetes korától minden reggel 30-40 percet a járókában játszott, amíg én lezuhanyoztam, beágyaztam és felraktam az ebédet.

Hasznos jószág akkor is, ha jön a postás, vagy be kell engedni valakit a földszinten.

A fiam ma már 3,5 éves, korának teljesen megfelelő a mozgása.

2013. júl. 31. 10:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
mi erre a célra gurulós ágyat használtunk, emiatt járóka nem lett. Ha stabilan egy helyben akarod, felesleges a kerék, mi húzogattuk, nekünk nagyon bejött így. Plusz takarításnál is nagy előny
2013. júl. 31. 10:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
Első vagyok ti a járóka alatt nem a bébikompot értitek??? Mert azt hívják annak a fa amiről írtok az állóka nem??? Mert akkor szerintem félreértettük egymást. És kedves 3. válaszoló én normálisan írtam legyél szíves nem flegmázni!
2013. júl. 31. 11:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
51%

5-ös, mióta van a kompnak állítható fekvőfelülete?

A kérdező teljesen világosan fogalmazott, senki más nem értette félre.

2013. júl. 31. 11:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
Jó félreolvastam. Drága utolsó örülök h más nem értette félre csak én. Előfordul, ja és hozzátenném semmi bunkót, bántót nem írtam. Ellenben veled egy flegma, lekezelő, okoskodó vagy. Továbbiakban tedd meg nekem ne válaszoljál!!!!
2013. júl. 31. 11:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:

Fölösleges, nálunk is kerék nélkül van és tökéletes a célra.

A gurulos inkább annak van aki nem akar emelni járókát, ha pl előszobában vagy kinn, és kigurítod magad mellé, ez egy praktika jelentősége nincs.

2013. aug. 20. 21:09
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!