Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babaszoba, gyerekszoba » 2 gyereknek 2 közös szoba?...

2 gyereknek 2 közös szoba? Mennyire rossz ötlet? Tapasztalat?

Figyelt kérdés
eredetileg 1 gyereket terveztünk, de mostmár 2t szeretnénk, alkalmas szoba viszont csak úgy van, hogy egy kisebb és egy nagyobb: most a kisebbikben van a kislányunk, később az lenne a kisebbiké, amíg rácsos ágyas, a nagyobbik a nagyobbiké, aztán a kisebbikben aludnának mindketten, pluaz ruhásszekrény, a nagyobbikban játszanának, tanulnának, könyvespolc, játék, íróasztal. persze mindez leginkább csak ha a másik is lány lesz.
2013. aug. 16. 15:07
 1/4 anonim ***** válasza:
Szerintem ez nagyon jó ötlet, nekem tetszik.
2013. aug. 16. 16:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:

szia!

fiam 5 és fél, lányom 1, és fél évesek, Lányom most még velünk alszik, de egyre többször megy be a bátyó szobájába, és bemászik az ágyába, esténként, bátyó ezt engedi és szereti ha ott van kicsit alvás előtt..

Mi mondtuk már az elején a fiamnak mivel 2 szobánk van összesen, meg a nappali, hogy az a közös szoba lesz a tesóval! Bővítésre esélyünk sincs egy jó darabig- szóval mi most vettünk egy kisebb ágyat a lányomak és összerakjuk őket, ott ahol meg a lányom aludt - a mi szobánkban- egy tanuló sarkot fogunk kialakítani, a fiamnak, hogy ne zavarja őt a hugi jövőre, mikor iskolába megy és házit kell írnia. szóval mi a tanulós részt elkülönítjük... mert jobb úgy, szerintem.

2013. aug. 16. 16:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
Mi is pont ezt találtuk ki, igaz hogy mág útban sincs a kistesó, de majd így lesz. Nagyon jó ötlet!
2013. aug. 16. 19:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim válasza:
Én szerintem nem jó ötlet.. persze még kicsik, addig elmegy, ám később muszáj lesz nekik külön szoba. Plusz a tanulásban szerintem jobb lenne külön lenniük... mindenki máshogy szeret tanulni, nálunk is úgy volt, hogy a kisebbet zavarta a nagyobbik gyerek egyszerű jelenléte. Szóval kisgyermekkorban még jó lesz, játszanak együtt, tanulnak egymástol, erősítik a kettőjük közötti kapcsolatot, ám nagyobb korban azt hiszem muszáj lesz két külön szoba, szerintem ha nem ajánljátok fel nekik, akkor is kerni fogják. :)
2013. aug. 31. 16:22
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!