Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babaszoba, gyerekszoba » A pihenoszek es a jaroka kb...

A pihenoszek es a jaroka kb mikortol vannak hasznalatban? Szerezzuk be mar szuletesre?

Figyelt kérdés
(elso baba...)
2013. szept. 12. 08:42
 1/7 anonim ***** válasza:

Pihenőszék (vízszíntesben) és játszószőnyeg kb. 3 hós korától volt használatban.

Járóka meg volt, de szinte sosem használtuk - akkortól érdemes csak, mikor már mászik. Szóval ráértek :)

2013. szept. 12. 08:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
mi a pihenőszéket néhány hetes korától használtuk, járókánk nem volt, a lakás adottságaiból adódóan feleslegesnek találtuk
2013. szept. 12. 08:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
50%
Nekünk elektromos pihenőhintánk van és első perctől használtuk.a kpmpot meg kb 3,5-4 hónaposan mert akkor érz le a földre a lába :-)de a pihenőszékrt sokáig nem tudtuk használni csak kb 5-6 hós koráig mert kimászott meg kifordult belőle.jó drága volt de majd a második babának nem kell megvenni : )
2013. szept. 12. 09:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
Pihenőszék megvolt mikorra megszületett, de nem igazán szerette, talán 3-4 alkalommal használtuk. Nekünk a játszószőnyeg volt nagyon hasznos, azt 2 hónapos korától szerette. Járókánk van, de soha nem volt benne, 15 hónapos, most már nem is lesz, úgyhogy eladom.
2013. szept. 12. 09:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
A rezgő pihenőszék nekünk nagyon hasznos volt, mert hasfájós volt a baba és ebben legalább nem vízszintesen volt (persze nem állandóan). Járóka kb 3 hónapos korától volt jó és most áldom az eget, hogy hozzászoktattam!!! Imádta és most 9 hónaposan, amikor beteszem, mert nem akarom, hogy elmásszon (pisilnem kell vagy ilyesmi) akkor elvan benne egy ideig. Magadnak könnyíted meg ha időben hozzászoktatod. PErsze amikor elkezdett forogni akkor kitettem a szőnyegre, hogy haladjon. De akkor is szerintem nagyon hasznos!
2013. szept. 12. 10:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
Pihenőszék pár hetes kortól volt. Járóka nálunk sem fért volna el, viszont talán 3-4 hós volt, mikor letettem egy takaróra a nappaliban, és körbekerítettem párnákkal.
2013. szept. 12. 11:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:
Köszi a válaszokat, mentek a kezek! ;-)
2013. szept. 13. 11:55

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!