Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babaszoba, gyerekszoba » Tudtok ajánlani olcsó rácsos...

Tudtok ajánlani olcsó rácsos ágyat? IKEA legolcsóbbról (8.900ft) mik a tapasztalatok? Megvennétek?

Figyelt kérdés

Max 20.000 ft-om van rá és jó lenne, ha ebbe beleférne a matrac és az ágynemű is...


Vagy vegyek inkább használtat, de masszívabbat? Ezzel az a fő gondom, h nem tudnám hazahozni, mert nincs autónk.


Köszi előre is a tippeket!


2013. dec. 5. 13:22
 1/8 anonim ***** válasza:
62%
Inkább használt, de erős. Keress a lakóhelyedhez közelit. Nézz szét a vaterán, teszveszen, apródon, jófogáson. Sokan adják matraccal együtt is.
2013. dec. 5. 13:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
100%
Nekünk Ikeás van, a legegyszerűbb. Annyi problémám volt vele, hogy egy picit lehetne magasabb, mert elég nagyot kell hajolni, ha már teljesen le van engedve a gyerkőc. Amúgy tökéletes, elég masszív szerintem. Ikeás matracot vettünk bele, az 5000Ft körül volt (abból ne vedd a legolcsóbbat, mert az nagyon vékony).
2013. dec. 5. 13:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
Én csak annyit javasolok hogy minél szélesebbet vegyél, tök jó kiságyunk volt de sajnos le kellett cserélni mert csak 70centi széles volt és nem fért el. olyan vegyél ami ifjúsági ággyá alakítható olyan levehető rácsost. én is inkább a használt masszívra szavazok.
2013. dec. 5. 14:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 Dreigang ***** válasza:

Nekünk Ikeás natúr bükk (a legolcsóbb) van, eddig tökéletesen bevált egy 12 cm-es Ikeás szivaccsal. A légzésfigyelőnek is jó alap a kellően masszív fenéklemez.

Alapos, finom csiszolás után beltéri növényi olajjal (Biopin, 3-4 eFt) 2x kentem át a bükk részét, nyáron a gyerkőc érkezése előtt meg tudott száradni, és szuper lett. Így később, ha rágná, nem pereghet róla festék vagy lakk, mégis mérsékelten vízálló a felülete.

2013. dec. 5. 23:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 A kérdező kommentje:

Köszönöm a jótanácsokat! Megnézem, hogy tudunk-e jó állapotút venni használtan, ha nem, akkor marad az IKEÁS. Arra gondoltam én is, hogy jó lesz kezelni a felületét valamivel.


Végül köszönöm a tippet, ha az IKEÁS-nál maradunk átkenjük. :) Május végére várjuk a kicsit, akkor már elég jó idő lesz, hogy könnyen megszáradjon. :)

2013. dec. 9. 11:12
 6/8 anonim ***** válasza:
Nekünk is IKEÁS van, a párom megemelte a lábait, így nem kell akkorát hajolnom:-)
2013. dec. 11. 13:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 A kérdező kommentje:
Kiságy után kutakodva láttam pl. olyan megoldást is, hogy az IKEÁS-hoz hasonló kialakítású ágy lábai alá görgőket szereltek gyárilag. Nem egy rossz megoldás ez sem, ha már a megemelés is szóba jött. :)
2013. dec. 11. 15:00
 8/8 A kérdező kommentje:
Sziasztok! Ha olcsó, jó minőségű kiságyat kerestek nézzetek körbe a Tücsök bababoltban. 3 fokozatban állítható belsővel, 3 kivehető ráccsal + 6 cm vastag kókuszmatraccal itt találtam a legjobb, legmasszívabb konstrukciót. Félköríves a két rövidebbik oldala, belegravírozott macival.
2014. febr. 17. 18:51

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!