Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babaszoba, gyerekszoba » Hány éves korig lehet használn...

Hány éves korig lehet használni a 140 x 70-es és a 120 x 60-as kiságyat?

Figyelt kérdés

2014. febr. 24. 14:52
 1/8 anonim ***** válasza:
A 140x70-esből mi ifjúsági ággyá alakíthatót vettünk, azt lehet használni 4-5 évig. A 120x60-ast általában csak rácsos ágyként lehet használni, szerintem kb. 2 évig.
2014. febr. 24. 14:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 lcs ***** válasza:
a 70x140-et (ami heverővé alakítható) 3 éves koráig használta a lányom, de csak azért kapott rendes 80*160 ágyat, mert kellett az öccsének a kiságy :) simán jó volt neki még 3 évesen is :)
2014. febr. 24. 14:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
Ez attól függ, mekkora a gyerek. Ha a szülők magasak, akkor arra kell számítani, hogy a gyermek is az lesz. Én és a férjem kicsik vagyunk, így a lányunk is eddig úgy néz ki, akkora lesz, mint mi. 140x70-es ágyat kapott. 3.5 éves, még 100cm sincs. 6 éves koráig szerintem símán tudná használni, de nem valószínű, hogy addig fogja használni, mert szeretnénk normál nagyságú ágyat venni most neki, mivel fölújítás alatt van a szobája. Olyan 120cm-ig szerintem kényelmesen tudja használni. Súlyba még engem is elbír az ágy:D A 120-as ágyet meg szerintem 100cm-ig lehet használni. Egy nagynövésű gyermek 2.5-3 évesen már van ekkora. Mivel kábé ekkor lassul be a növekedésük a két ágy közötti különbség használhatóság szempontjából évek lehetnek. Akár 3-4 évvel is tovább lehet használni a nagyobb ágyat.
2014. febr. 24. 15:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 A kérdező kommentje:
Köszönöm a segítséget :) nekünk 120x60 szerintetek van értelme venni egy 140x70 et ami ifjúságiágyá alakítható?
2014. febr. 24. 15:07
 5/8 anonim ***** válasza:
Nincs. Inkább ha kinövi vegyetek neki egy rendes fenyő ágyat, arra tudtok leesésgátlót tenni amíg szükség van rá. Ha már nagy lesz azt leveszitek és megmarad a rendes ágy.
2014. febr. 24. 15:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 A kérdező kommentje:
és azt elfelejtetem hozzá tenni hogy már 9 hónapos elmúlt a kislányunk :)
2014. febr. 24. 15:17
 7/8 anonim ***** válasza:
100%
Akkor sem. A kiságy elég neki még 1.5-2 éves koráig utána áttehetitek leesésgátlós rendes ágyra.
2014. febr. 24. 17:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
Nekünk az utazóágyunk ez a kisebb méret, de az már egy évesen kényelmetlen volt a babánknak, mert nem tudott benne úgy forgolódni, mint a rendesben, a karját sem tudta széltében kinyújtani, ahogy szereti. Furcsa, hogy tíz cm ennyit számít. Szerintem is érdemesebb inkább normál méretű ágyat venni, de ha korainak tartod, akkor használtan olcsón lehet venni 140x70-est is.
2014. márc. 2. 01:19
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!