Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babaszoba, gyerekszoba » Kislányom bal 1-es fogacskája...

Kislányom bal 1-es fogacskája kettőbe jött ki, a bal 2-es pedig ferdén! Mitől jöhetett ki két részben, valamint a ferdén nőtt fogacskája ki fog egyenesedni?

Figyelt kérdés
2014. márc. 18. 22:31
 1/5 anonim ***** válasza:
A ferdén nőtt kiegyenesedhet persze, de hogy érted hogy kettőbe jött ki ?
2014. márc. 18. 22:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
A bal első foga úgy jött ki, hogy elsőnek az egyik fele, rá egy hónapra a másik fele. Nem nagyon feltűnő, mert egymás hozzá igazodtak. Remélem a maradandó fogacskája egybe fog kijönni.
2014. márc. 18. 23:02
 3/5 anonim ***** válasza:

nem értem én se. el van törve a foga? azt azért meg kéne mutatni orvosnak, valamikor megsérült ha kettétört és így könnyen el is romlik.


a ferdeséggel ne foglalkozz, majd ha kint lesz mind, helyre nyomják egymást

2014. márc. 18. 23:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:
Gyermekorvos látta, azt mondta ne aggódjak ki fog esni. 14 hónapos a kislányom, úgyhogy sok időnk van, mire jön a maradandó fog, és megtudjuk, h h fog kijönni. Egyszer elesett szegénykém mikor még nem volt egy fogacskája sem, beütötte az ínyét is, valószínű, h a fogcsíra akkor vált volna ketté?
2014. márc. 18. 23:12
 5/5 anonim ***** válasza:

Nos, a gyerekorvos nem fogorvos.

Én elvittem az akkor 12 hónapos lányom, amikor esés közben "megharapta" az üvegasztalt és letört egy darab a fogából.

Ha jól tudom, a tejfognak ilyen szempontból nincs köze a csontfoghoz.

2014. márc. 19. 08:55
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!