Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babaszoba, gyerekszoba » Trofast tárolóba mennyire fér...

Trofast tárolóba mennyire fér el sok játék? Melyik alakú szerintetek a praktikusabb, melyik vált be nektek?

Figyelt kérdés

VAn a lépcsős, vagy az alacsony kb 52cm van az egysávos hosszú.

Lépcsős tetszene, arra a tetejére még pakolni is lehet és a hosszú részébe lehetne az óriás dobozokat is tenni, az alacsony is jó lenne mondjuk lehetne asztal a tetején, vagy két ilyen alacsony egymásra, úgy mondjuk talán már fér is bele sok játék.

Tippek, bevált dolgok érdekelnének.

Kicsi a hely a szobába, így azt hogy vegyek 8 trofast tárolót inkább mellőzzétek :)))))


2014. márc. 31. 09:04
 1/4 A kérdező kommentje:
2014. márc. 31. 09:10
 2/4 anonim ***** válasza:
Nekem az egyenes álló és a lépcsős van. Nagyon jól pakolható, de az a tapasztalatom, h csak a vékony dobozokkal, a polcos max könyveknek jó. Az első gyerek kinőtte (13 éves) kb 2 éve, a második a pocakban van, most szedtem elő és csiszoltattam le asztalossal. Szóval sokáig használható, megéri.
2014. márc. 31. 09:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:

[link]

Nekünk ilyen van. Ez kisebb helyet foglal, mint a lépcsős. Van 3 nagy doboz és 6 kicsi. Brutális mennyiségű apróság belefér, nekem lányom van, a Barbie-k, csatok, kastély kiegészítők simán beleférnek. A kistesót augusztusra várjuk, szerintem még neki is belefér pár játéka. Tetőt is vettünk, de egyiken sincs rajta, úgyhogy az felesleges volt.

2014. márc. 31. 09:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:

polcot nem akarok bele, a dobozok tetszenek, tényleg szép rendnek tűnne a lakás :)

Az a baj, ha vennék pl 3 dobozt amit egymásra lehetne tenni, akkor az úgyis leborulna, meg csak nehezebb emelgetni, így ez a tároló tök jó, csak a dilemma, hogy melyik megoldás lenne a jó? Még gondolkodom és köszönöm a tapasztalatokat és várom még :) élőben már láttam, tetszett.

2014. márc. 31. 10:34

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!