Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babaszoba, gyerekszoba » Milyen bútorok lennének...

Milyen bútorok lennének megfelelőek?

Figyelt kérdés
Kisfiam most megy külön szobába, eddig a mi szekrényünkben voltak a ruhái. Milyen szekrényt vegyek szerintetek, szekrénysort, vagy külön komódot. Melyik a praktikusabb?
2014. ápr. 1. 14:54
 1/3 anonim ***** válasza:
Mi gardrób szekrényt vettünk a gyerekszbába+1 komódot aminek a tetejét kezdetben amíg szükség volt rá pelenkázóként is használtunk.
2014. ápr. 1. 15:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
100%
hát gardróbot mindenképp, a komód önmagában kevés...vannak ilyen íróasztallal egybekötött szekrénysorok, ami polcos de van szekrény része, szerintem az is jó lehet, bár ha sok a ruha, és nagy a szobában a hely, akkor egy gardrób is jól jön mert mindent elnyel
2014. ápr. 1. 15:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
100%

Én nem vennék tipikus gyerekbútort, mert hamar kinövi, meg azok olyan picik, nem lehet bele pakolni.

Nekünk gardrob szekrényünk van, és egy komód azon volt a pelenkázó.

A szekrény lehet fiókos is, vagy nyíló, ami polcos.

Ha elég mély a szekrény akkor akár dupla sor ruha is elfér egymás mögött összehajtva, pl 50cm mély körüliben, ha csak 30cm mély akkor csak egy sornyi lesz.

Akasztós szerintem nem praktikus, mert neki még nem annyira lesz, bár én az overált, kabátot akasztósba teszem, de már megvolt ez a szekrényünk.

Szekrénysor szerintem túlzás, de pl egy ilyen

[link]

és mellé egy komód akár a zokninak, gatyóknak majd, vagy esetleg a textilpelenkáknak, törölközőknek jól kihasználható.

[link]

2014. ápr. 2. 05:21
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!