Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babaszoba, gyerekszoba » Gyakorlott anyukák! Az utazóág...

Gyakorlott anyukák! Az utazóágy/járóka mindennapos fekvésre is alkalmas a babának? 2 szintes házunk alsó szintjére szeretnék utazóágyat. Nem rontja a baba gerincét?

Figyelt kérdés
2014. jún. 15. 23:51
 1/9 anonim ***** válasza:
Ez engem is érdekel :))
2014. jún. 16. 00:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
Ha megfelelő matracot teszel bele, akkor igen. Nekünk is volt, de nyaraláskor mindig gondban voltunk, egy összehajtott paplant tettünk az aljára. De ha raksz bele egy jó minőségű matracot, akkor sokáig jól tudjátok használni.
2014. jún. 16. 00:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
Szerintem is csak a matractól függ. Meg nagyobbat nehéz beletenni, ha elaludt, nekem legalábbis szinte mindig felébred közben. Amúgy fa járókánál biztosan jobb nappaliba.
2014. jún. 16. 05:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
Én vettem bele matracot. Sztem így simán működik.
2014. jún. 16. 06:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
Szerintem is rakj bele rendes matracot és akkor mindegy a többi - ami viszont gyárilag az utazóágyhoz van, vékony, kemény és hajtások is vannak benne (mi főleg járókának használtuk otthon az utazóágyat, ha vittük valahová altatáshoz, mindig raktam bele vmi plusz réteget).
2014. jún. 16. 06:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 A kérdező kommentje:

És a téglalap vagy a négyzet alakút ajánljátok?

Melyiket könnyebb használni? Ki-be tenni bele a babát stb...

2014. jún. 16. 18:07
 7/9 A kérdező kommentje:

Illetve milyen matracot ajánlottok bele?

Kókuszt nem akarok.Esetleg szivacs? Vagy az nem jó a baba gerincének?

2014. jún. 16. 18:13
 8/9 anonim ***** válasza:
Egyik szobában fa kiságy volt matraccal, másik szobában utazóágy. Úgy alakult, hogy az utazóágyban aludt többet. Én egy plédet hajtogattam bele. A kisbabáknak egyébként az a lényeg, hogy egyenes legyen. A szivacs is tökéletes. A kókuszmatrac a szellőzése miatt jó, de semmi baja nem leaz a babádnak a szivacstól! :)
2014. jún. 17. 23:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:

az utazóágy közepe kicsit mindig nyomná a hátát, azt állandóa nem szabad használni.


járóka jó lehet, ha jó a szivacsa. nekünk a járóka szivacsos, a kiságy kókuszmatracos, mind2 rendben van.

2014. júl. 8. 11:43
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!